صدور کیفرخواست برای قاتل تبسم/ نظریه پزشکی قانونی واصل شد | ساوه نار سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰۲۱:۴۴:۰۷
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه به نقل از خبرگزاری ایسنا مرکزی , رئیس دادگستری ساوه از صدور کیفر خواست برای قاتل تبسم دختر ۵ ساله ساوجی خبر داد و افزود نظریه پزشکی قانونی واصل شده است.

 

رئیس دادگستری ساوه در گفت‌وگو با ایسنا:

🔹در خصوص پرونده کودک آزاری اخیر در ساوه که منتهی به قتل شد، پس از تشکیل پرونده در دادسرای ساوه با نظارت مستقیم دادستان کیفرخواست برای قاتل صادر و پس از طی مقدمات قانونی به دادگاه ارسال شده است.

🔹نظریه پزشکی قانونی در خصوص کودک آزاری نیز واصل شده است و این موضوع نیز در حال تحقیقات مقدماتی در دادگاه کیفری استان است و بزودی اعلام نظر خواهد شد.
🔹در این پرونده یک نفر به اتهام قتل در بازداشت بسر می‌برد.

🔸این مقام قضائی پیشتر در نشست خبری با خبرنگاران جزئیات این پرونده را شرح داده و گفته بود که بامداد روز شنبه هفتم مردادماه سال جاری، مادری، کودک خود را که در حالت بیهوشی به سر می‌برد، به همراه شخص دیگری به بیمارستان می‌آورد که این طفل بنا به تشخیص اولیه پزشکان مشکوک به کودک آزاری بوده است و بلافاصله اورژانس اجتماعی، مددکاران بهزیستی و تیم پزشکی به رسیدگی به وضعیت او می‌پردازند.

🔸به گفته ملکی در بررسی‌های انجام شده توسط اورژانس اجتماعی متوجه می‌شوند که آثار کبودی و صدماتی در جسم کودک مشاهده می‌شود و اقدامات درمانی انجام و پس از آن مراتب به دستگاه قضائی و انتظامی منعکس می‌شود. بلافاصله با اعلام این گزارش مقامات قضائی و انتظامی در بیمارستان شهید مدرس ساوه حاضر شدند و ضمن صدور دستورات لازم، قاضی دادگاه کیفری و بازپرس پرونده اقدام به آغاز تحقیقات کردند .

🔸بنا بر اظهارات رئیس دادگستری ساوه در حین انجام تحقیقات، کادر درمانی بیمارستان تصمیم به اعزام “تبسم” به مراکز درمانی مجهزتر در تهران می‌گیرند که به دلیل افت یکباره سطح هوشیاری کودک، از انتقال طفل به تهران منصرف می‌شوند .
🔸به گفته ملکی پس از بررسی‌های تکمیلی توسط دستگاه قضائی و انتظامی، با توجه به اظهارات متناقض مادر کودک(تبسم) در بازجویی، قرائنی مبنی بر کودک آزاری به دست می‌آید و نهایتا این طفل در نهم مردادماه سال جاری فوت کرده و پرونده با موضوع کودک آزاری منتهی به قتل پیگیری می‌شود

 

 

true
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی