محیط‌بان ساوه‌ای به دست شکارچیان غیرمجاز مجروح شد | ساوه نار سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱۲۰:۴۸:۵۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , هادی رستم خانی رئیس اداره محیط زیست ساوه گفت :  شامگاه پنجشنبه براساس گزارش های مردمی که حاکی از این بود شکارچیانی با یک خودروی پراید در منطقه پلنگ آباد به شکار غیرمجاز مشغول هستند، محیط بانان اداره محیط زیست ساوه به منطقه اعزام شدند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ساوه افزود: شکارچیان با یک دستگاه خودرو در این منطقه در حال حرکت بودند که وقتی محیط بانان طبق وظیفه قانونی خود به آنان ایست دادند، از ایستادن ممانعت کرده و با سرعت بالا با ماشین به سیدعلی لنگرودی، معاون محیط زیست و محیط بان اداره محیط زیست ساوه که در محل حاضر بود زده و گریختند.

وی بیان کرد: بر اثر این برخورد محیط بان ساوه ای از ناحیه سر دچار ضربه و خونریزی شد که ابتدا به بیمارستان مدرس ساوه و پس از انجام اقدامات اولیه به یک مرکز درمانی در تهران منتقل شد و خوشبختانه نجات یافت.

به گفته رئیس اداره محیط زیست شهرستان ساوه، در حال حاضر دو شکارچی متخلف متواری هستند.

آقای مرتضوی مدیر بیمارستان مدرس هم در خصوص این حادثه گفت : در مورد روند درمانی ایشان به اطلاع می رساند فعلا حال عمومی ایشان رضایت بخش بوده البته متاسفانه ایشان دچار خونریزی مغزی شده است ولی در عکس های سی تی اسکن این خونریزی محدود بوده و انشاا..با دعای شما و اقدامات درمانی دیگر نیازی به عمل جراحی و یا اعزام بیمار نمی باشد

true
برچسب ها :
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی