رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از محیط بان مجروح ساوه ای عیادت کرد | ساوه نار سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱۰۹:۳۶:۱۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳ خرداد - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در این ملاقات، با پزشک معالج محیط بان لنگرودی صحبت و از نزدیک در جریان مراحل درمانی وی قرار گرفت.

معاون رئیس جمهور در حاشیه این ملاقات، درخصوص لایحه حمایت از محیط بانان که هم اکنون در انتظار طرح و بررسی در مجلس شورای اسلامی است، ابراز امیدواری کرد: با تصویب این لایحه، شرایط محیط بانان به ویژه در مورد حمایت های قضایی بهبود یابد و محیط بانان نیز از امتیازات نیروهای مسلح برخوردار شوند.

وی با تقدیر از شجاعت و ایستادگی محیط بان ساوجی در برابر متخلفان شکار و صید، خطاب به محیط بان مجروح و خانواده وی اظهار کرد: سازمان حفاظت محیط زیست برای بهبودی و سلامت شما از انجام هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

کلانتری با اشاره به شناسایی خودرو ضاربان، گفت: پیگیری برای دستگیری متخلفان در حال انجام است.

گفتنی است، سید علی لنگرودی محیط بان ساوجی عصر روز پنجشنبه در برخورد با شکارچیان متخلف در منطقه پلنگ آباد نوبران از توابع شهرستان ساوه واقع در استان مرکزی مجروح شد. این محیط بان که به دلیل بی توجهی شکارچیان متخلف به دستور ایست و زیر گرفته شدن توسط خودرو پراید متخلفان از ناحیه سر به شدت صدمه دیده بود در حال حاضر از شرایط جسمی مساعدی برخوردار است و در صورت عدم تشنج به زودی به بخش عومی منتقل می شود.

true
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی