با کسی که پیمان شکن هست نباید عهدی بست و با وجود عهد شکنی بر توافق ادامه دهیم | ساوه نار جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱۱۰:۱۸:۳۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۰ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از نارخبر ساوه , حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه نمازجمعه این شهر گفت:تجربه تلخ برجام نشان داد که که مذاکره و خوشبینی به آمریکا توهم غلط است و تکرار یک غلط، غلط تر است.

وی افزود: دلایل شکست برجام ۱- خوشبینی به برجام ۲- حلال همه مشکلات بودن مذاکره با آمریکا حتی مشکل آب خوردن ۳- نفوذ جاسوسان در تیم مذاکرات مانند «دری اصفهانی» که قبل از انقلاب کارمند خزانه داری آمریکا بود. ۴- زیرپاگذاشتن شروط رهبری .

حسینی بیان کرد: ما از شکست برجام خوشحال نمی شویم ولی خود آقایان قول شکوفایی اقتصادی و لغو تحریم ها داده بودند نه اینکه از نظر اخلاقی فقط پیروز شویم.
وی ادامه داد: اجازه مذاکره با آمریکا در دولت احمدی نژاد توسط رهبری معظم انقلاب داده شد تا با آشکار شدن واقعیت چهره آمریکا بر بعضی منتقدان، اتمام حجت شود.

خطیب نماز جمعه ساوه اظهار کرد: خود کارشناس آمریکایی به درستی پیش بینی های رهبرمعظم انقلاب درباره نتایج مذاکره با آمریکا اعتراف کردند ولی بعضی آقایان در داخل هنوز در خواب هستند.
وی افزود: با کسی که پیمان شکن هست نباید عهدی بست و با وجود عهد شکنی بر توافق ادامه دهیم.

حسینی تاکید کرد: وظیفه امروز ما اتحاد و پیروی از رهبری معظم انقلاب و برخورد با صلابت با دشمن است، ترامپ دیوانه نیست بلکه حسابگر است و دنبال باج و زیاده خواهی است.
وی ادامه داد: دشمنان دنبال برجام مکمل، برجام موشکی و غیره هستند تا توان ایران اسلامی را تضعیف کنند ولی ما پیرو مکتب امام علی (ع) هستیم و مقتدرانه و حکیمانه می ایستیم، سپاه پاسداران ضامن امنیت کشور است.

در مبارزه با فساد مراعات اصلاح طلب، اصولگرا یا آقازاده نشود/به حامیان مفسدین شک کنید
امام جمعه ساوه با اشاره به مفاسد اقتصادی گفت: ظلم و فساد هر حکومتی را طبق روایات به نابودی می کشاند و دستگاه قضایی در مبارزه با فساد نباید مراعات اصلاح طلب، اصولگرا، آقازاده کند .وی افزود: نباید مبارزه با فساد سیاسی تلقی شود تا قوه قضائیه در مقابل فشارها کوتاه بیاید، چطور دستگاه های نظارتی و بانکی مانع از دریافت ۳ هزار میلیاردتومان وام توسط فردی با بیش از ۲ هزار فقره چک برگشتی نشدند، این فرد حق جوانان کشور را ضایع کرده است.

حسینی بیان کرد: افتخار ما این است که طبق قانون اساسی حتی رهبر معظم انقلاب در برابر قانون با مردم عادی یکسان هستند چه برسد به مقامات دیگر و یا برادرانشان.وی با بیان اینکه فساد عامل اکثر مشکلات کشور است، هشدار داد: هر گروه، حزب یا فردی از فساد دفاع کرد به خود او شک کنید، سیاسی کردن مبارزه با فساد برای انحراف افکار عمومی است.

تلاش برای تطهیر فتنه گران غلط است
امام جمعه ساوه با اشاره به دیدار بعضی آقایان با فتنه گران گفت: تلاش برای تطهیر فتنه گران با روش مصاحبه، همنشینی و … مخالف صلاح و امنیت کشور است. وی افزود: این دیدارها چهره خود مسئولین را نیز تضعیف می کند زیرا حمایت از خائنی که کشور را به آشوب کشاند و موجب طمع و تحریم بیشتر شد تکرار غلط دیگری است.وی ادامه داد: این فتنه گران باید توبه کنند تا بخشیده شوند.

 

true
برچسب ها :
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی