مراسم تقدیر از محیط بان فعال ساوجی برگزار شد | ساوه نار سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱۱۹:۳۹:۳۲
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه در این مراسم که ظهر دیروز برگزار شد از جان فشانی های محیط بان میر معینی در حفظ و نگهداری طبیعت و برخورد مناسب با متخلفان که منجر به دستگیری تعدادی متخلف توسط وی و همکارانش در روزهای گذشته شده بود تجلیل شد.

سرکار خانم محمودی نایب رئیس شورای شهر در این مراسم ضمن تقدیر از این محیط بان گفت : برخود لازم دانستم با حضور در این مراسم از زحمات این محیط بان عزیز تجلیل کنم. محیط بانی شغل بسیار پر خطری است که با جان فشانی از طبیعت شهر و دیار خود پاسداری میکنند.

در ادامه این مراسم آقای جوکار از فعالان محیط زیست گفت : رویارویی با شکارچیان مسلح غیر مجازی که هدفشان تخریب محیط زیست هست و هیچ ترسی از رویارویی با محیط بانان ندارند خود قابل ستایش و تقدیر است .

فرقانی پور مدیر انجمن مردم نهاد حافظان طبیعت هم در ادامه این مراسم با تجلیل از آقای میرمعینی گفت : پاسداشت از محیط زیست وظیفه همگان هست و مختص به گروه خاصی نیست و این به خودی خود یک جهاد محسوب میشود.وی در ادامه گفت : متاسفانه ایران نهمین کشور تولید کننده گازهای گلخانه ای در جهات هست که شاید این امر بدلیل عدم فرهنگ سازی در مورد پاسداشت طبیعت باشد.

آقای میرمعینی مامور یگان حفاظت محیط زیست ساوه هم ضمن تشکر از حاضران در جلسه از تلاشهای همه کسانی که به نوعی پاسدار طبیعت هستند تقدیر و تشکر کرد.

در پایان هم خانم محمودی به رسم یادبود لوح تقدیری از طرف اعضای شورای شهر تقدیم این محیط بان عزیز ساوجی نمود.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی