حسینی امام جمعه ساوه : با متخلمان شورا و شهرداری برخورد کنید | ساوه نار جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱۰۸:۵۵:۴۷
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۰ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه این شهر گفت: وقتی دزدی یکی از اشراف برای رسول اکرم(ص) ثابت شد دستور قطع دستش را دادند با وجود اینکه بعضی آن را مصلحت نمی دانستند، مردم ما از مسئولین توقع چنین عدالت و قاطعیتی را در برخورد با مفاسد دارند.
وی با تسلیت وفات رسول اکرم (ص) و شهادت مظلومانه امام حسن(ع) افزود: از سیره زندگی پیامبر اکرم(ص) می توان به اتحاد و و انسجام حول قرآن و ولایت و اقتدار و ایستادگی در مقابل دشمنان پی برد.

غرب زبان سردار سلیمانی را بهتر می فهمد نه دیپلماسی
حسینی با اشاره به یاوه گویی های ترامپ ضد ایران بیان کرد: غرب زبان سردار سلیمانی را بهتر می فهمد و دیپلماسی را با هدف تضعیف دشمن مطرح می کند.
وی ادامه داد: چرا بعضی روزنامه های زنجیره ای همگام با غرب به جای اتحادآفرینی موجب تفرقه و دودستگی درمیان مردم می شوند ، مگر راکتور اراک از سیمان پر نشد پس چرا آمریکا به تعهدش عمل نمی کند.
خطیب نماز جمعه ساوه اظهار کرد: وقتی خانم «کاندولیزا رایس» الگوی لیبی را برای ایران مناسب می داند ، آن وقت روزنامه های زنجیره ای و آن استاد دانشگاه در راستای همان سیاست غربی گام بر می دارند.
وی افزود: نامه خفت بار سال ۲۰۰۳ به دولت آمریکا نتیجه ای جز محور شرارت خواندن ایران نداشت .

مصلحت نظام در عدالت است نه تبعیض
حسینی با اشاره به نامه جام زهر نمایندگان مجلس ششم تصریح کرد: ملت ما عاشورایی هستند و هشت سال جنگ تحمیلی با صدام و مستکبران جهانی را با موفقیت پشت سر گذاشتند پس چرا ما را از جنگ می ترسانید.
وی ادامه داد: ترامپ اگر عرضه جنگ داشت با کره شمالی می جنگید ، ملت و مسئولین ما به آمریکا اعتمادی ندارندو مذاکره مجدد برجام را نمی پذیرند.
امام جمعه ساوه گفت: مصلحت نظام در عدالت است نه تبعیض و از دستگاه قضایی می خواهیم با مفسدان در هر سمتی که هستند برخورد شود، مردم انتظار دارند هر چه زودتر تکلیف پرونده بعضی برادران مسئولین مشخص شود.
وی با اشاره به مفاسد شهرداری ساوه افزود: پرونده مشکلات پیش آمده در شورای شهر و شهرداری نیز باید زودتر رسیدگی شود و مردم نتیجه برخورد با متخلفین را ببینند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی