تغییرات مدیریتی در شهرداری ساوه | ساوه نار سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱۲۱:۱۱:۴۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از شهرداری ساوه با حکم مهندس سید مهدی حسینی شهردار محترم ساوه تعدادی از مدیران بخش های مختلف شهرداری ساوه تغییر کردند.

بر این اساس در جلسه‌ای با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، معاونین و مدیران عامل سازمان‌های شهرداری “مجید اصدق” به عنوان سرپرست شهرداری منطقه یک معرفی شد. وی پیش از این سرپرست شهرداری ساوه بود و در چند ماهی که شهردار ساوه معرفی نشده بود سکان دار شهر ساوه بود.  پیش از وی آقای عباس آمینون مدیر منطقه یک شهری ساوه بود.

در حکمی دیگر آقای “محسن مددی” به سمت سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری معرفی و از تلاش‌های “رضا یزدی” تقدیر بعمل آمد.

همچنین با صدور ابلاغی از سوی شهردار ساوه، “علی اصغر آرمیده” به سمت سرپرست سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری معرفی و از تلاش‌های “مسلم طاهری” تقدیر بعمل آمد.

همچنین روز گذشته و در مراسمی آقای  “عباس آمینون” به عنوان سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری معرفی و از تلاش‌های “علی اصغر آرمیده” قدردانی شد.

شهردار ساوه در این مراسم گفت : با توجه به شرایط بحرانی مالی شهرداری، امیدواریم با بهره‌گیری از تجربیات ارزنده مدیر جدید بتوانیم به سمت رویکرد اقتصادی و درآمدزایی حرکت کنیم چون در وضعیت کنونی انتظارات از سازمان عمران برای تحقق این امر بسیار زیاد است.

حسینی تصریح کرد: این سازمان باوجود داشتن نیروها و ماشین آلات زیاد طی چند سال گذشته متاسفانه آن چنان که باید و شاید به سمت و سوی درآمدزایی و استقلال پیش نرفته و همواره متکی بر درآمدهای شهرداری بوده است اما امیدواریم با تشکیل سازمان جدید این رویکرد تغییر کند.

وی افزود: از تمامی نیروهای درخواست دارم تا ضمن درک شرایط حساس موجود، دست به دست هم داده و با سختکوشی و تلاش و حمایت از مدیریت جدید این سازمان را بر روی ریل درآمدزایی و ایجاد منابع جدید مالی قرار دهیم.

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی