چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹۰۳:۱۵:۱۷
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۸ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه :
با دریافت خبر آتش سوزی مهیب در یک مغازه کپسول پرکنی در بلوار آزادی ساوه و درخواست امدادرسانی از سازمان آتش نشانی، بلافاصله سه خودروی آتش‌نشانی جهت بررسی و اطفاء حریق به منطقه اعزام شدند.

با توجه به اینکه مغازه کپسول پرکنی بر اثر بی‌احتیاطی طعمه حریق شده بود و از طرفی خودروی حامل کپسول نیز آتش گرفته بود، آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از آب خودروهای آتش‌نشانی در مرحله اول نسبت به خنک‌کردن کپسول‌ها کردند تا مانع از انفجار آنها شوند و سپس اقدام به اطفای حریق داخل مغازه کردند.
خوشبختانه خنک شدن کپسول‌ها مانع از بروز انفجار شد و تنها یک کپسول که در داخل مغازه بود منفجر شده است.

این حادثه تلفات جانی در برنداشت و تنها دو نفر مصدوم شدند، یکی از مصدومین توسط اورژانس و دیگری خودش به بیمارستان مراجعه کرده بود که مداوا شد.

به گفته احمدی، آتش نشان با پنج خودرو اطفاء حریق و پنج اکیپ ۲۰ نفره در حدود ۲ ساعت این آتش سوزی را مهار و از سرایت آن به بناهای مجاور جلوگیری کردند.

با پایان یافتن عملیات اطفای حریق به منظور اطمینان کامل از خاموش شدن حریق، نیروهای آتش نشان در حال لکه‌گیری هستند.

فعالیت مغازه‌های کپسول پرکنی در داخل شهر خطرناک است و احتمال وقوع چنین حوادثی می‌رود. بارها نسبت به نحوه فعالیت و انجام اقدامات ایمنی نسبت به این مغازه‌ها اخطار داده‌ایم، اما متاسفانه اقدامی صورت نگرفته است و امیدواریم این حادثه تجربه‌ای شود تا نسبت به خروج این مغازه از داخل شهر به بیرون از شهر و نیز رعایت موارد ایمنی اقدام شود.

وی افزود: علت وقوع این حریق توسط کارشناسان بررسی می شود.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی