مطالبه دیرینه شهروندان جهت اجرای کمربندی شرق در این شهر محقق می شود | ساوه نار شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰۰۶:۳۷:۲۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از نارستان , سید “مهدی حسینی” شهردار ساوه در حاشیه بازدید تیم اجرایی شهرداری از پروژه های پیشنهادی سال ۹۶ و ۹۷ جهت رفع موانع و برنامه ریزی برای اجرای این طرح ها بیان داشت: در یک ماه اخیر با توجه به بررسی و اولویت بندی پروژه های مهم در شهر اجرای کمربندی شرق که مطالبه به حق مردم نیز می باشد به عنوان یکی از این اولویت ها در دستور کار قرار گرفت.
وی خاطر نشان ساخت: هم اینک مهمترين نياز شهر ساوه اجراي كمربندي در اطراف شهر است زیرا فقدان آن هر ساله خسارات مالي و روحي فراوان بر پيكر شهر و شهروندان تحميل مي كند.

وی ادامه داد: جهت تحقق این مهم اولويت نخست برنامه هاي اجراي شهرداري در سالجاري توجه به پروژه کمربندی شرق است كه مقدمات اجراي فاز اول آن از ميدان سرداران تا بلوار سيد جمال به طول ١/٢ كيلومتر و پيش بيني اعتباري حدود ٥ ميليارد تومان در يك ماه اخير انجام شده است.
شهردار ساوه گفت: در صورت صدور مجوزهاي قانوني از شوراي محترم شهر و ساير مراجع استاني و شهرستاني انشاءالله عمليات اجرايي کمربندی شرق در روزهاي آتي آغاز خواهد شد و اجرای اين طرح با حمايت هاي ارزشمند مسئولان و بزرگان شهر به ويژه امام جمعه بزرگوار، نماينده محترم، فرماندار گرانقدر، اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر و آحاد مردم عزيز ساوه مي تواند از سرعت و كيفيت اجرايي بالايي برخوردار شود.

وی تصریح کرد: همچنین همكاري اداره كل اوقاف و امورخيريه استان ، اداره كل راه و شهرسازي استان و مساعدت معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري مركزي و همراهي مالكان اراضي در مسیر اجرای طرح از الزامات اجرايي این طرح مهم خواهد بود.
مهندس حسینی اظهار داشت: ادامه اين طرح عظيم نیز به طول حدود ٩ كيلومتر از بلوار سيد جمال تا ميدان امام حسين (ع) نيز توسط همكاران فني شهرداري در دست مسير سازي و طراحي مي باشد كه بعد از تكميل طرح و شناسايي املاك در مسير در صورت تأمين اعتبار لازم به ياري خداوند متعال در سالهاي ٩٧ و ٩٨ به طور كامل اجرا خواهد شد.

وی یادآور شد: با اجرای این طرح عظیم، رینگ شرقی کمربندی شرق در ادامه کمربندی جنوب از میدان سرداران تا میدان امام حسین (ع) اجرا می شود و خواسته و مطالبه دیرینه مردم شهر و جمعیت برخوردار از آن محقق خواهد شد.
شهردار ساوه افزود: احداث راه های دسترسی در حاشیه شهر با هدف کاهش بار ترافیک خیابان های اصلی یکی از برنامه های مهم شهرداری است و اجرای کمربندی شهر نقش بسیار موثری در جلوگیری از ورود وسائط نقلیه سنگین و در نتیجه کاهش بار ترافیک در میادین آزادی و شهرداری خواهد داشت.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی