یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹۰۷:۲۲:۲۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از نارستان، فرماندار ساوه در این جلسه بیان داشت: طرح تجمیع مراکز دفع و جمع‌آوری پسماندها در کشور و به تبع آن استان مرکزی با هدف مدیریت مناسب تر پسماندهای شهری و روستایی انجام می شود و باتوجه به اینکه استان مرکزی دارای ۷۵۲ روستای کوچک و بزرگ و تعدادی شهر بزرگ است، تعداد چهار مرکز سایت پسماند برای این منظور در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: بر اساس طرح مصوب شده ، پسماند روستاها در شهرهای اطراف آنها جمع‌آوری و سپس به سایت‌های پسماند اصلی منتقل می شود، همچنین دو شهر اراک و ساوه به‌عنوان اصلی‌ترین سایت های جمع آوری و دفع پسماند در استان مرکزی محسوب می‌شوند.
بهاروند با بیان اینکه مدیریت صحیح پسماند در حفظ محیط زیست شهری نقش آفرین است، افزود: شهرداری موثر‌ترین دستگاه و مجموعه‌ای است که می‌تواند به حفظ محیط زیست شهر کمک کند و شرط آن لحاظ کردن مسائل زیست محیطی در همه فعالیت‌ها است.

در این جلسه مقرر شد در راستای اجرای طرح تجمیع پسماندهای شهرستان به مرکز ساوه، یک مرکز تجمیع برای پسماندهای بخش نوبران به مساحت دو هکتار در شهر غرق آباد پیش بینی و سپس این زباله ها به شهرک بازیافت ساوه منتقل شود.
در ادامه این جلسه نحوه واگذاری زمین، تهیه نقشه، جاده دسترسی و تامین منابع مالی مورد بررسی قرار گرفت.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی