مرحله دوم جنگلانه در طبیعت ساوه | ساوه نار سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱۲۰:۳۶:۲۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه مرحله دوم از طرح ملی جنگلانه روز گذشته در یکی از روستاهای ساوه برگزار شد. حافظان طبیعت ساوه ،چهار سالیست که با مشارکت ادارات منابع طبیعی شهرستانهای ساوه و زرندیه در مراتع و بیابانهای این دو شهرستان ،نسبت به کاشت بذر و نهالهای سازگار با اقلیم منطقه اقدام مینمایند.

مهندس فرقانی پور مدیر محترم انجمن حافظان طبیعت در این رابطه گفت : پاییز ۹۶نیز بطور هماهنگ در دومین مرحله اجرای طرح جنگلانه در روز جمعه ۲۴آذر ۹۶ به همراه دهیار فعال روستای نیوشت آقای کاظمی ،اعضا محترم شورای اسلامی روستا ،رییس اداره منابع طبیعی ساوه، ۲۹تن از کوهنوردان باشگاه کوهنوردی فرهنگ شهر قم به سرپرستی آقای قربانی و ۲۰تن از اعضا گروه حافظان طبیعت ساوه ،نسبت به کاشت ۳۰۰۰بذر بادامچه کوهی در دامنه های کوه شاه پسند در محوطه ای به وسعت ۲هکتار اقدام نمودند.در این روز همچنین بصورت آزمایشی ،حدود ۸۰ بذر بلوط در مزرعه آقای امیرحسینی کاشته شد.

در این برنامه حضور نوجوانانی مثل :
امیر محمد علی مدد ،محمد مهدی یعقوبی و وانیا خانم وجدانی بسیار پررنگ و موثر بود. در خاتمه میبایست تشکر ویژه ای داشته باشیم از آقای مهندس مجید امیر حسینی ،پدر خانم محترمشان آقای کامرانی و کلیه خاندان این دو بزرگوار که سفره اکرام و اطعامشان در پذیرایی از ۵۰نفر دوستداران طبیعت گسترده بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی