شهرداری ساوه از طرح های اثربخش زیست محیطی حمایت می کند | ساوه نار سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱۲۱:۱۲:۲۳
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه به نقل از نارستان , سید مهدی حسینی شهردار ساوه در دیدار مدیر عامل سازمان مردم نهاد دوستداران طبیعت ساوه و زرندیه با ایشان بیان داشت: شهرداری ساوه آماده همکاری با سمن ها در اجرای طرح های اثربخش و سودمند محیط زیستی در حوزه مدیریت شهری است.

وی بر لزوم رعایت ملاحضات زیست محیطی در برنامه های مدیریت شهری خصوصا در حوزه های آب، هوا و خاک تاکید کرد و اظهار داشت: ایجاد تعامل و همکاری هاي موثر در حوزه محيط زيست و شهرداري مي تواند منجر به ارتقاي مولفه هاي کيفيت زندگي شهري و شاخص هاي محيط زيستي شود.

حسینی با بيان اينکه تاکنون تقويت نظارت تخصصي در بحث کشتارگاه ، نظافت و پاکسازي محيط شهري، فضاي سبز و محل دفن زباله از جمله اقدامات ويژه انجام شده در مديريت شهري ساوه بوده است، افزود: جلب مشاركت هاي مردمي و ارائه ديدگاه هاي كارشناسي در حوزه محيط زيست راهگشاي حل مشكلات زيست محيطي خواهد بود.

“مهدی فرقانی پور” مدیر عامل سازمان مردم نهاد دوستداران طبیعت ساوه و زرندیه نیز در این دیدار گفت: اعتقاد داریم که محیط زیست حق همه مردم و بستر توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور است و امیدواریم فرهنگ جامعه به قدری بالا رود که محیط زیست را به عنوان حق‌الناس بدانند.

در ادامه این جلسه برخی مشکلات زیست محیطی در شهر ساوه مورد بررسی و پیشنهاداتی از جمله ایجاد مدرسه طبیعت در یکی از پارک های ساوه مطرح شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی