آدم ربایی و درگیری دو همسایه در ساوه | ساوه نار جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱۰۸:۲۳:۱۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۰ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه به نقل از صدا و سیما ,هادی ملکی در خصوص درگیری بین دو همسایه در بلوار سپاه ساوه گفت: این درگیری یکشنبه شب (۲۰ اسفندماه سالجاری) بین دو همسایه به وقوع پیوست که یکی از همسایگان با استفاده از اسلحه کلت اقدام به تیراندازی می کند.

وی ادامه داد: در نتیجه تیراندازی ضارب در این نزاع و درگیری، دو نفر مصدوم می‌شوند و هم اکنون در بیمارستان بستری و تحت درمان هستند.

وی عنوان کرد: ضارب پس از تیراندازی اقدام به فرار می‌کند و با دستگیری یکی از افراد خانواده ضارب، پیگیری و تحقیقات انتظامی برای دستگیری ضارب ادامه دارد.

رئیس دادگستری ساوه در بخش دیگری از سخنان خود به یک فقره آدم ربایی نیز اشاره کرد و گفت: چهار نفر با دو وسیله نقلیه در یکشنبه شب گذشته اقدام به ربودن یکی از شهروندان این شهر کرده و وی را به اطراف این شهر منتقل می‌کنند.

وی بیان کرد: پس از گذشت ساعاتی از این آدم ربایی، فرد ربوده شده موفق به فرار از دست آدم‌ربایان می‌شود و با اطلاع پلیس تحقیقات اولیه در سریعترین زمان ممکن برای دستگیری آدم ربایان آغاز می‌شود.

ملکی تصریح کرد: با همکاری دستگاه‌های اطلاعاتی و پلیس با صدور دستورات قضایی دو نفر از متهمین دستگیر شده اند و تحقیقات به منظور دستگیری دو متهم دیگر ادامه دارد

 

 

true
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی