احداث نیروگاه برق خورشیدی دردانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه | ساوه نار جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱۰۸:۲۸:۴۱
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۰ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , رضا حیدری نوری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با اعلام این خبر گفت: در راستای سیاستهای دانشگاه آزاد اسلامی در کاهش وابستگی به شهریه دانشجویی ، تقویت بنیه اقتصادی و استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیروگاه برق خورشیدی را با سرمایه ای بالغ بر۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰ریال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه احداث مینماید.

دکتر حیدری نوری در ادامه به همکاریهای های دانشگاه آزاد اسلامی با بخش خصوصی اشاره کرد و گفت:مشارکت در کشت گیاهان دارویی وهماهنگی اخذ استاندارد جهت انجام آزمایشهای صنعتی از دیگر اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۶ میباشد.
ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به اصل ۴۴ قانون اساسی اشاره کرد و گفت:در راستای جذب مشارکتهای مردمی و حمایت از سرمایه گزاران بخش خصوصی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ، آمادگی ارائه خدمات فنی و مهندسی و امکانات و تجهیزات میباشد.

وی در ادامه افزود:به حمدالله دانشگاه آزاد اسلامی دارای پشتوانه علمی و اقتصادی قوی میباشد و تمام توان خود را در جهت توسعه کیفی بکار میبندد تا بتواند دانشجویان و متخصصین شایسته و در خور شان نظام اسلامی تربیت نماید.
دکتر حیدری نوری ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، از تلاش و کوشش تمامی کارکنان دانشگاه و سما تشکر کرد و بر همدلی و همکاری بیش از پیش کارکنا ن تاکید کرد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر ایمانی مقدم نماینده ولی فقیه در دانشگاههای استان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر گفت:دانشگاه محلی برای آموزش و رفع مشکلات در جامعه میباشد که متاسفانه در سالهای اخیر به دلیل برخی از سیاستهای نادرست ،دانشگاه از مسیر خود دور شده است که باید با اتخاذ تصمیمات درست ،دانشگاه را در رسیدن به اهداف خود رهنمون ساخت.

وی در ادامه به تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و گفت:دانشگاه آزاد اسلامی ، یکی از ثمرات انقلاب اسلامی میباشد که به پیشنهاد مرحوم آیت الله هاشمی و تایید حضرت امام در جهت توسعه علمی و آموزشی کشور ایجاد شد و بحمدالله یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی میباشد که در سالهای اخیر موفقیتهای بیشماری در عرصه های مختلف ملی و بین المللی بدست آورده است.
گفتنی است در این مراسم از تعداد ۳ تن از دانش آموزان نخبه دبستان پسرانه سما ،مدیران محترم مدارس سما و مسئول راه اندازی شهر قصه در دبستان پسرانه سما با اهدا لوح ، تقدیر به عمل آمد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی