پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹۰۴:۳۶:۴۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , اکبر حشمتی در گفت ‌ وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: در حالیکه بنا بر اعلام سراسری کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال ۹۶ اعتبار داشت، اما حدود ۶۰ درصد مردم برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نکردند.

وی بیان کرد: با توجه به تمدید اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال ۱۳۹۷ انتظار می‌رود که مردم با مراجعه به سامانه سازمان ثبت احوال برای پیش ثبت نام و دریافت نوبت و با مراجعه به دفاتر پیشخوان هر چه سریعتر در مهلت باقی مانده نسبت به دریافت کارت هوشمند ملی اقدام کنند.

حشمتی کارت هوشمند ملی را کلید ورود به دولت الکترونیک دانست که ارائه هرگونه خدمات عمومی با احراز هویت از طریق آن صورت خواهد گرفت و گفت: احراز هویت افراد به صورت الکترونیکی و امضای الکترونیکی از مزایا و اهداف صدور کارت هوشمند ملی است.

وی صدور کارت هوشمند ملی و شناسنامه‌های مکانیزه را از مهمترین اقدامات سازمان ثبت احوال برای ارائه خدمات الکترونیکی بیان کرد و آن را بیانگر پویایی و کارآمدی این سازمان تلقی کرد و گفت: انجام این اقدامات در کنار آرشیو الکترونیک اسناد سجلی و ایجاد پایگاه اطلاعات از مهمترین کارهایی است که در برای تحقق دولت الکترونیک از سوی این سازمان انجام می‌شود.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی