آمریکا امکان رویارویی مستقیم با ایران را ندارد | ساوه نار سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱۱۹:۴۰:۵۳
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , دکتر محمد رضا مرادی پژوهشگر وتحلیل گر جهان عرب با اعلام این خبر گفت: انقلاب اسلامی ایران ساختار نظام تک قطبی جهان را به چالش کشید و سلطه گران جهانی برای جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی شروع به دشمنی با ایران کردند.
کارشناس مسایل غرب آسیا در ادامه افزود:تحمیل جنگ ۸ ساله علیه ایران ،تحریم و ایران هراسی نیز نتوانست مانع نفوذ انقلاب اسلامی در قلوب مردم منطقه گردد.

وی در ادامه به اهداف جنگهای نیابتی در منطقه اشاره کرد و گفت:آمریکا امکان رویارویی با انقلاب اسلامی را ندارد و هدف از ایجاد گروههای تروریستی از قبیل داعش ضربه به نظام جمهوری اسلامی میباشد.
دکتر مرادی سپس به حمایت ایران از ملتهای عراق وسوریه اشاره کرد و گفت:جمهوری اسلامی ایران بنا به درخواست دولت این کشورها به مقابله با تروریستها و داعش پرداخت و توانست جایگاه خوبی در بین مردم منطقه بدست آورد، به نحوی که ملتهای منطقه ایران را به عنوان نیروی مبارز علیه تروریسم میدانند.

مسئول پژوهش و تحلیلگر مسایل عرب در ادامه با اشاره به شکست آمریکا، اسرائیل و عربستان در منطقه گفت:بنا به تحلیل اندیشکده های غربی ،ایران بزرگترین برنده جنگ ۷سال سوریه میباشد و به عنوان تاثیر گذارترین بازیگر منطقه میباشد.
وی در ادامه به حمله انگلیس،فرانسه و آمریکا به سوریه اشاره کرد و گفت:هدف آنان جلوگیری از نفوذ ایران به جولان و دسترسی به پایگاههای نظامی اسرائیل میباشد.

گفتنی است مراسم جشن اعیاد شعبانیه در تاریخ ۲اردیبهشت ماه سالجاری با حضور ریاست محترم آموزشکده سما،برخی از مسئولین محترم نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،اعضای شورای اسلامی در محل سالن اجتماعات آموزشکده سما برگزار گردید و برنامه های متنوعی ازقبیل اجرای گروه سرود دانش آموزان ومولودی خوانی برگزار شد.همچنین آقای دکتر ابراهیمی سرپرست معاونت سما واحد ساوه ضمن عرض خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه ،حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را وظیفه پاسداران انقلاب اسلامی ذکر کرد وافزود: روز پاسدار و جانباز فرصت مناسبی جهت تجلیل از آنان میباشد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی