چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹۲۱:۰۶:۲۲
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۸ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , “محسن مددی”با اعلام این خبر گفت: خیابان هلالی به عنوان اصلی ترین و قدیمی ترین مسیر دسترسی به مرکز شهر ساوه محسوب می شود که طرح جداره سازی آن بصورت پایلوت در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
وی ادامه داد: بر اساس این طرح، سیما و منظر عمومی نماهای جانبی این خیابان با محوریت حفظ هویت ایرانی و اسلامی و نمایش هویت تاریخی این منطقه بهسازی می شود.

وی یادآور شد: تمرکز راسته های تجاری و آثار ارزشمند تاریخی از دلایل تبدیل خیابان هلالی به عنوان پایلوت در هسته مرکزی شهر بوده است لذا از از کسبه محترم تقاضا داریم شهرداری را جهت اجرای این طرح یاری کنند.
وی اظهار داشت: این خیابان به عنوان مسیر اصلی دسترسی به مرکز شهر در ایام خاص و مناسبت های مذهبی و ملی دارای میانگین حجم عبوری در ایام عادی سال و هزاران نفر ماه است که در مناسبت های مختلف سال نظیر ایام نوروز، اعیاد مذهبی، راهپیمایی ها و مراسم مذهبی این حجم عبوری افزایش چشمگیری دارد اما متاسفانه از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.

مددی با اشاره به نقش طراحي جداره هاي شهري در جهت ارتقاي كيفيت هاي بصري زيبايي شناسي منظر شهري، گفت: خيابان ها و ميادين شهري بخش عمده اي از فضاي باز و عمومي شهرها هستند كه به نوعي، بيشترين نمود در محيط بصري شهر را عهده دار مي باشند.
وی افزود: نماي ساختمان ها و جداره¬هاي شهري مشرف بر خيابان ها و ميادين نيز از جمله عناصر محيطي تاثيرگذار در زمينه ارتقاي كيفيت¬هاي بصري زيبايي شناسي در فضاهاي شهري محسوب مي گردند و بر ارتقاي كيفيت زندگي شهروندان بسيارموثر هستند / نارستان

true
برچسب ها :
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی