پژوهش سرای دانش آموزی شهید اسدی ساوه موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد | ساوه نار جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱۰۹:۰۸:۲۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۰ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، مجتبی حیدری با بیان این مطلب افزود: پژوهش سراهای دانش آموزی شهید اسدی شهرستان ساوه، در سال ۱۳۹۶ به عنوان « پژوهش سرای برتر وزارت آموزش و پرورش» انتخاب شد.

وی اظهار داشت:  رشد و توسعه علمی و فرهنگی هر جامعه ، مستلزم برنامه ریزی دقیق، مدیریت هوشمند و هدف گذاری مناسب و مرهون تلاش و پشتکار فرهیختگان و مدیران دانشور ، به ویژه در حوزه تعلیم و تربیت است .

حیدری افزود: یکی از رسالت های  آموزش و پرورش ارائه فرصت های برابر برای دانش آموزان است که ضمن شناسایی استعدادها و توانمندی های خود، به این توانمندی ها باور و اعتماد داشته و در نهایت در جهت شکوفایی و رشد توانمندی هایشان تلاش کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: پژوهش سراهای دانش آموزی به عنوان کانون تأمین بسترهای رشد و هدایت استعدادها و پرورش خلاقیت های فردی و گروهی دانش آموزان نقش به سزایی در تقویت و تعمیق روحیه خودباوری در دانش آموزان دارد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از اهداف مهم پژوهش سراها ترویج فرهنگ مطالعه، تحقیق و پژوهش در بین دانش آموزان است و پژوهش سراهای دانش آموزش استان مرکزی توانسته اند در این راستا گام های مهم و اساسی بردارند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی