مشاوره قبل از ازدواج میزان طلاق را در ساوه کاهش می دهد | ساوه نار سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱۱۷:۵۳:۴۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , دکتر رضا نظری در آئین بزرگداشت روز خبرنگار در نشستی با خبرنگاران افزود: گسترش طرح مشاوره های قبل از ازدواج برای کاهش آمار طلاق در جامعه با برگزاری دوره‌های آموزشی و با مشارکت دادگستری، سازمان تبلیغات اسلامی و بهزیستی در دستور کار حوزه بهداشتی قرار دارد که بناست از مهرماه این طرح کلید بخورد.

پس از راه اندازی سامانه سیب ( سامانه یکپارچه بهداشت ) سامانه جدیدی برای نظر سنجی خدمات ارائه شده در مراکز درمانی راه اندازی شده است که طبق بررسی ها حدود ۹۷ درصد از مراجعه کنندگان به مراکز بهداشتی ساوه رضایت خود را اعلام کرده اند در حالیکه نرم کشوری آن ۹۶ درصد است.

نظری در ادامه گفت : بیماری های قلبی و عروقی در ساوه علت ۴۵ درصد مرگ و میرهاست که کنترل این وضعیت نیازمند تغییر الگوی زندگی و تغذیه سالم است.

دکتر هادی محنتی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه با اشاره به استفاده همزمان از چند بیمه توسط برخی افراد گفت: بسیاری از افراد جامعه از چندین دفترچه تامین اجتماعی استفاده می کنند و از خدمات چند بیمه برخوردارند که یک ناهماهنگی در برنامه ریزی حوزه سلامت کشور ایجاد کرده است در حالی که در اجرای این نظام هر فرد با کد ملی خود و مشخصات شناسنامه ای با حذف دفترچه بیمه از خدمات درمانی برخوردار خواهد شد.

وی به ارائه خدمات درمانی به بیماران خاص و سرطانی نیز اشاره کرد و گفت: با آغاز بکار کلینیک تخصصی در مجتمع بیمارستانی شهید مدرس تمامی بیماران مبتلا به سرطان از خدمات سرپایی شیمی درمانی برخوردار شده اند و به دنبال ایجاد بخش رادیوتراپی با مشارکت بخش خصوصی هستیم.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی