سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹۲۱:۱۴:۳۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۷ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , سرهنگ پرویز اسدی در آئین تقدیر از خبرنگاران حوزه انتظامی اظهار کرد: خبرنگاران با انعکاس نقاط ضعف و آسیب‌های اجتماعی به عنوان بازوان پلیس برای پیشگیری و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی نقش تعیین کننده ای دارند.

وی با تاکید بر اینکه وقوع آسیب‌های اجتماعی ریشه در عوامل اقتصادی، فرهنگی و … بیان کرد: انتظار می رود خبرنگاران به صورت تخصصی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی ورود پیدا کرده و به ریشه یابی علل وقوع آسیب‌های اجتماعی بپردازند و با رسانه‌ای کردن موضوع راهکار مقابله ارائه دهند.

فرمانده نیروی انتظامی ساوه از خبرنگاران به عنوان عناصر آگاهی بخش و فرهنگ ساز یاد کرد که تلاش رسانه‌ای آنان موجب تعالی کشور می‌شود و گفت: اصحاب رسانه در عمل به رسالت واقعی خود منافع مردم و مصالح کشور را در نظر می‌گیرند و این نشان از پایبندی آنان به آرمان‌های نظام اسلامی است اما در عین حال کمبودها و مشکلات را رسانه‌ای می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران سربازان گمنام آگاهی بخشی به مردم و تلنگر زدن به مسئولین هستند، گفت: یکی از اهداف دشمن بهره‌گیری از پتانسیل رسانه برای عملی کردن توطئه‌ها علیه نظام اسلامی است و خبرنگاران در خنثی‌سازی نقشه دشمنان از ظرفیت بالایی برخوردارند.

سرهنگ اسدی قدرت تحلیل، شجاعت، صداقت و درایت خبرنگاران را مورد تاکید قرار داد و گفت: اگر خبرنگاری از شجاعت لازم برای انعکاس مطالبات مردم فارغ از تخریب برخوردار نباشد و از قدرت تجزیه و تحلیل برخوردار نباشند قطعا در کار خود موفق نخواهد بود.

وی در ادامه به نصب دوربین‌های هوشمند به عنوان عوامل بازدارنده تصادفات و وقوع جرایم در سطح شهر اشاره کرد و گفت: کنترل ترافیک سطح شهر و عامل بازدارندگی از بروز تخلف در رانندگی با نصب دوربین‌های هوشمند از جمله راهکارهای موثر در حوزه مدیریت شهری است ضمن اینکه نصب این دوربین‌ها در پیشگیری از جرایم و کنترل آن موثر است.

در این آئین از خبرنگاران حوزه انتظامی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی