جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹۱۸:۵۶:۲۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه به نقل از صداوسیما ؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ساوه گفت: افرادی با تشکیل باندی چند نفره با خرید ماشین‌های با کارکرد و سال ساخت بالا و در ساعات پایانی شب و خلوتی جاده‌ها نسبت به واژگونی خودروی خود اقدام و خود را مصدوم جلوه می‌دادند.

علیپور افزود: پس از رسیدن گزارشات متعدد از سوی بیمه ایران مبنی بر اخذ دیه جراحت تصادفات و دقت قضایی صورت گرفته، مشخص شد این افراد پس از ایراد جراحت سطحی خود، به بیمارستان مراجعه و پس از آن به پزشکی قانونی یکی از شهر‌های غربی کشور مراجعه و با تبانی با اداره موصوف برگه کارشناسی تعیین دیه دریافت می‌کردند.

دادستان عمومی وانقلاب ساوه تصریح کرد: افراد باند فوق که با مهارت به این کار مبادرت می‌کردند بازداشت و تحقیقات لازم صورت گرفته است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود : درآمدهای آزاد راه تهران-ساوه به وزارت راه و شهرسازی برگشت داده شد

به گفته دادستان ساوه با قرار گرفتن موضوع قرارداد آزاد راه تهران ساوه در دستور کار شورای حفظ حقوق بیت المال، این آزاد راه از چهارم شهریور امسال، تحویل وزارت راه و شهرسازی و درآمد چند صد میلیاردی عوارض سالیانه آن به بیت المال بازگشت.

علیپور افزود این پروژه در سال ۷۹ به بهره برداری نهایی رسیده و طبق نظر حسابرس قانونی در انتهای سال مالی ۹۵ همه هزینه‌های صورت گرفته توسط سرمایه گذار و سود قانونی آن مستهلک شده بود اما اختلاف سرمایه گذار و وزارت مسکن و شهرسازی موجب تاخیر در تحویل آزاد راه به دولت شده بود

حاجی سلطانی مسئول راهداری آزادراه ساوه تهران هم ازبرنامه ریزی برای توسعه این آزادراه خبر داد و افزود طرح جدید مجددا به بخش خصوصی واگذار خواهد شد

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی