دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹۲۳:۴۱:۳۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۶ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , سید مهدی حسینی شهردار ساوه به همراه معاونین خود به صورت سرزده در تعدادی از محلات و اماکن محروم شهر حضور یافت و ضمن بررسی مشکلات این مناطق، از نزدیک وضعیت موجود و نیازهای شهری این محلات را مورد بررسی قرار داد.

شهردار ساوه در جریان این بازدید، وضعیت محله قائم در بلوار ولیعصر، بلوار شهید بهشتی، بلوار سپاه، بلوار آزادی و … را با حضور معاونین ارزیابی کرد.

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه شهر ساوه با انبوهی از نیازهای شهری مواجه است، گفت: علیرغم این ذهنیت که برخی گمان می کنند مشکل کمبود خدمات فقط برای مناطق حاشیه نشین ساوه است اما این در حالیست که حتی شهروندان در برخی محله های مرکزی شهر مانند محله قائم نیز از بسیاری خدمات مناسب شهری محروم هستند.

حسینی با بیان این مطلب که نگاه مسئولان برای خدمت به مردم باید یکسان باشد و هیچ تبعیضی وجود نداشته باشد، افزود: باید در حد توان از تمامی محلات شهر محرومیت زدایی شود و مدیران شهری با وجود مشکلات مالی شهرداری لازم است تا با تلاش و تدبیر رضایت مردم را نسبت به خود جلب کرده و به خواسته های شهروندان اهتمام ویژه داشته باشند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی