سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹۰۶:۴۰:۴۱
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه به نقل از ایسنا , سیدعلی آقازاده در بازدید از شرکت داروسازی بهستان تولید ساوه، مشکلات و راهکارهای ارتقای تولید این شرکت که ۱۶ نوع دارو تحت لیسانس داروسازان معتبر اروپایی تولید می کند، را بررسی کرد.

این شرکت تولیدکننده دارو که به ضرورت قرص و کپسول شامل داروهای دیابت سیستم اعصاب و روان و کلیه و مجاری ادراری تحت لیسانس شرکت های اروپایی ساندوز، استلاس، نوآرایی آلمان و هند است.

این واحد تولیدی از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده و هم توانسته است برای ۸۹ نفر اشتغالزایی ایجاد کند.

متناسب نبودن هزینه های سنگین تولید با حداقل تولید، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش، عدم تامین به موقع ارز دولتی و نیما جهت واردات مواد اولیه، عدم ارائه تسهیلات بانکی از بانک صنعت و معدن از جمله مشکلات تولیدی این واحد است.

پروژه طرح توسعه شرکت به دلیل عدم تامین تسهیلات حداکثر تا دی‌ماه سال آینده به بهره برداری می رسد. البته پروژه تهیه جامدات دارویی به اتمام رسیده و ۷۰ نفر نیرو جذب خواهد شد.

به دلیل کمبود نقدینگی مواد اولیه و عدم اجازه تولید توسط وزارت بهداشت از دیگر مشکلات است چون تحت لیسانس شرکت های خارجی هستند برنامه وزارت بهداشت استفاده از ظرفیت واحدهای دارویی داخلی است که با ۲۰ درصد ظرفیت فعالیت می کند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی