جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹۱۸:۳۲:۴۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , “احمد حاج امینی” رئیس شورای اسلامی شهر ساوه در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر این نیرو، از هفته نیروی انتظامی به عنوان فرصتی برای تعامل بیشتر با مردم ومشارکت عمومی درجهت حفظ امنیت نام برد.

وی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی وپرسنل جان برکف انتظامی شهرستان ساوه درتامین امنیت شهروندان، به اهمیت موضوع امنیت به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای شهروندان اشاره کرد وآنرا لازمه آرامش مردم دانست.

سرهنگ “پرویز اسدی” فرمانده انتظامی نیز در این دیدار با بیان اینکه ساوه به دلایلی مانند مهاجرپذیری و دارا بودن مناطق حاشیه نشین دارای مشکلات و ویژگی های منحصر به فردی در استان مرکزی است، گفت: قطعا ایجاد رضایت شهروندان به ویژه در مناطق حاشیه نشین با توجه به محدودیت های مالی شهرداری، یک هنر از سوی شورای اسلامی شهر و شهردار است تا با نیازسنجی و اولویت بندی بتوانند از ایجاد نارضایتی جلوگیری کنند.

وی با بیان این مطلب که شهرداری ساوه با ارائه خدمات مطلوب در حد توان تاکنون توانسته در جهت ایجاد رضایتمندی شهروندان به ویژه مردم مناطق حاشیه نشین گام بردارد، افزود: هر مسئولی که دلسوز نظام و مردم است باید تلاش کند تا با خدمت به مردم از ایجاد نارضایتی جلوگیری کند زیرا عواقب ناشی از هر گونه نارضایتی متوجه نیروی انتظامی خواهد شد.

سرهنگ اسدی تصریح کرد: شهرداری و نیروی انتظامی نقش مکمل در برقراری نظم و امنیت شهر را دارند بر این اساس قطعا تعامل بیشتر شهرداری و نیروی انتظامی موجب ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان می شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی