آغاز عملیات اجرایی ساماندهی بلوار ولیعصر ساوه | ساوه نار یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰۰۸:۰۶:۲۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , سید “مهدی حسینی” با اعلام این خبر بیان داشت: بلوار ولیعصر و محله هاي شمال و جنوب آن با وجود اينكه از محله های اصيل و با قدمت ساوه است اما به دليل کم توجهی و عدم رسيدگي هم اینک دارای سيما و منظر نامناسبی است.

وی ادامه داد: از سویی دیگر این منطقه یکی از ورودي هاي مهم شهر می باشد و غالباً شهر ما از اين منظر مورد قضاوت مسافران، میهمانان و مردم شهر قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: جداول فرسوده ، پياده روهاي نامناسب و بافت مخروبه پيرامون آن در مقام و شأن ورود به شهر كهن و ارزشمند ساوه نيست و مي بايست سالها پيش مديران شهري نسبت به زيباسازي و ارتقاء مبلمان و سيما و منظر اين محله اصيل شهر اقدام مي كردند .

حسینی یادآور شد: شهرداري و شوراي اسلامي شهر ساوه در دوره پنجم عليرغم شرايط سخت اقتصادي با هدف زيبايي شهر و احترام به شأن والاي شهروندان خود با مشاركت مردم اقدام به بهسازي و نوسازي بلوار و محله قائم خواهد نمود تا شرايط و رغبت سرمايه گذاري در اين محله شهر نيز احياء شود .

وی افزود: مبلمان شهری در سطح خیابان ها و فضاهای شهری زبان ناطق هویت انسان و منظر شهری مطلوب می باشد که در راستای هویت شهر و سیمای آن گام بر می دارد و آینه ای از فرهنگ آن شهر است و به یاری خداوند بزودي شاهد يكي از زيباترين محلات شهر ساوه خواهيم بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی