بازديدجمعی از مسئولان از روستاهاي سنگك و اردمين بخش نوبران | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۴:۵۷:۱۱
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , معاون استاندار و فرماندار ساوه در حاشیه این بازدید گفت: يكي از ويژگي هاي اصلي اين انقلاب ارتباط مستقيم مردم و مسئولان همين ويژگي عامل رشد، پيشرفت، بالندگي و تداوم انقلاب به شمار مي رود.

وي تصريح كرد: حضور مسئولان در ميان مردم يك وظيفه است كه بايد به نحو احسن به انجام برسد هر چند نمي توانيم تمامي مشكلات را برطرف كنيم ولي از هيچ كوششي در رفع مشكلات مردم دريغ نكرده و توجه و رسيدگي به حال مردم را وظيفه خود ميدانيم.

فرماندارساوه در ادامه با بيان اين كه هدف ما ايجاد بسترهاي مناسبت به منظور ماندگاري مردم بويژه نسل جوان در روستا هاست افزود: با مهاجرت به شهرها علاوه بر ايجاد حاشيه نشيني در شهرها، مشكلات عديده اي براي آنان ايجاد ميشود.

بهاروند اظهار داشت:ما در كشور خود نعمت هاي بسيار زيادي داريم كه مهم ترين آن ها نعمت ولايت و امنيت است و در كنار آن مي توان به بالاترين سرمايه جمهوري اسلامي ايران يعني اعتماد مردم اشاره كرد.

وی با تاكيد بر اين كه نگاه دولت در كار و خدمت ،خدمت رساني صادقانه و رسيدگي به حال مردم بويژه اقشار آسيب پذير است افزود: سياستهاي اعلامي و رويكرد و نگاه دولت تدبير و اميد تعالي زندگي و افزايش اميد در بين مردم بويژه روستاييان عزيز است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی