درک صحیح مردم ساوه از فوتسال انگیزه مضاعفی برای ما ایجاد کرده است | ساوه نار پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰۰۱:۱۴:۳۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , داود باقری در خصوص آخرین وضعیت باشگاه سن ایچ گفت: پس از چند روز استراحت تیم کار خود را آغاز کرده است و تمرینات تیم بطور منظم پیگیری می شود و در هفته آینده می بایست آماده مصاف با اهورای بهبهان شویم.

وی پیرامون تقویت تیمش برای حضور در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال تصریح کرد: در نیم فصل تا به اینجا وحید شفیعی را به ترکیب تیم اضافه کرده ایم و علی همتی نیز به عنوان آنالیزور به کادرفنی اضافه شده است، ضمن اینکه در تلاش برای جذب دو بازیکن دیگر هستیم که در صورت قطعی شدن حضورشان نام آنها را اعلام می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سن ایچ در خصوص هدفگذاری این باشگاه نیز خاطرنشان کرد: در آغاز فصل استراتژی سه ساله ای برای تیم در نظر گرفتیم که مطابق آن در سال اول صعود به پلی آف و در سالهای بعد ارتقای رتبه تیم لحاظ شده است تا ان شالله در سال سوم به عنوان یکی از سه تیم برتر لیگ برای قهرمانی تلاش کنیم.

باقری افزود: البته ذکر این نکته ضروری است که اجرای این استراتژی منوط به بهتر شدن وضعیت اقتصادی است که امیدواریم این اتفاق رخ دهد تا بتوانیم به سمت اهدافمان حرکت کنیم.

وی در پایان به قدردانی از مردم فوتسالدوست ساوه پرداخت و گفت: مردم ساوه با علاقه بسیار زیادی که به فوتسال دارند در هیچ شرایطی ما را تنها نمی گذارند و همواره با حمایت ها و انرژی مثبتی که به سمت تیم روانه می کنند یار و یاور مجموعه سن ایچ بوده اند و درک صحیح و علاقه آنها به فوتسال انگیزه مضاعفی برای ما ایجاد کرده است تا نهایت تلاشمان را برای موفقیت به کار ببندیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی