سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹۰۸:۲۳:۱۱
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , مراسم افتتاح مرکز جامع بیماران خاص مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و شهدای ۱۷ شهریور در طبقه دوم درمانگاه تخصصی این مجتمع صبح امروز و همزمان با افتتاح شبکه جامع خدمات بیماران خاص در سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس و ارتباط مستقیم با “دکتر هاشمی” وزیر بهداشت و درمان، برگزار شد .

در این مراسم ” دکتر نیک روش” رئیس دانشکده علوم پزشکی ، ” دکتر محنتی” معاون درمان، ” مرتضی صبوحی” قایم مقام اجتماعی و مسئولین بیمارستان، جمعی از پزشکان حضور داشتند .

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در حاشیه راه اندازی این مرکز گفت : به صورت کلی برای تمام بیماران و مراجعین کلینیک های تخصصی از جمله قلب ، داخلی، چشم ، ارتوپدی،نورولوژی و … آماده خدمت رسانی به مردم مرکز جامع خدمات بیماران خاص به بیماران خاص شامل هموفیلی، تالاسمی، دیالیزی ارایه خدمت می کند .

دکتر نیک روش افزود، قبلا هم خدماتی به این عزیزان ارایه میشد ولی با پراکندگی همراه بود لذا هدف از افتتاح این مرکز، تجمیع خدمات به این بیماران در یک مرکز مجهز می باشد تا بیماران نیازشان را در یک مرکز و به صورت یک جا دریافت کنند .

وی تصریح کرد : بیماران خاص ، با مراجعه به این مرکز در ابتدا توسط متخصص داخلی ویزیت می شوند و متخصص داخلی بر مبنای نیازشان به سایر متخصصین و یا خدمات مورد نیاز از جمله توانبخشی ارجاع میدهد .

رئیس دانشکده علوم پزشکی در ادامه ضمن اعلام فعالیت داروخانه بیماران خاص در این بیمارستان گفت : در حال حاضر ۲۱۲ بیمار MS با کارت هوشمند، خدمات دارویی دریافت می کنند .

“دکتر نیک روش” ابراز امیدواری کرد، با افتتاح این مرکز، وضعیت درمانی بیماران خاص دو شهرستان ساوه و زرندیه بطور مطلوبی ساماندهی شود و در صورتی که نقصی در خدمات دهی به این بیمار وجود دارد شناسایی و جهت رفع گردد .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی