چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹۰۰:۲۷:۲۹
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۸ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از ایسنا , سرهنگ پرویز اسدی در سومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم و آسیب شهرستان ساوه که با حضور فرماندار، رئیس دادگستری، دادستان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی با موضوع “تصادفات فوتی در شهرستان ساوه” در محل سالن جلسات ساختمان دادسرای ساوه برگزار شد، به بیان آماری از تصادفات درون شهری در سطح شهرستان پرداخت و گفت: در ۸ ماهه اول سال ۹۷ در حوزه تصادفات حوزه شهری متاسفانه ۲۱ نفر جان خود را از دست دادند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۱۱ نفر فوتی بوده است افزایش نگران کننده‌ای دارد.

وی با اشاره به اینکه در ۸ ماهه اخیر در ۱۰۰۹ مورد تصادف جرحی، ۱۲۶۲ نفر مصدوم شده‌اند ، گفت: بیشترین آمار تصادفات درون شهری در ساوه مربوط به بلوار شهید بهشتی و بلوار سپاه است که در این دو بلوار امکان سرعت بالا و حرکت با شتاب وجود دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: ۲۵ درصد تصادفات بین ساعت ۱۸ تا ۲۲ بوده است و بیشترین علت تصادفات در حوزه شهری عجله و شتاب، عدم توجه به جلو، تغییر مسیر ناگهانی، عبور از چراغ قرمزها و عدم رعایت حق تقدم و بی‌مبالاتی راکبین موتورسیکلت است.

سرهنگ اسدی افزود: در ۱۲ مورد از تصادفات فوتی موتورسیکلت دخیل بوده است و تصادفات موتورسیکلت بلااستثناء مصدوم برجای می‌گذارد.

وی با تاکید بر اینکه بحث پایش تصویری در شهرستان نیاز به بازنگری دارد، افزود: اطاق مانیتورینگ می‌بایست در اسرع وقت راه‌اندازی شود و همچنین زمان بیش از حد و طولانی چراغ قرمزها آستانه صبر رانندگان را پایین می آورد.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی