مدیریت هزینه های پایان سال شهرداری ساوه نیازمند ۴۰ میلیارد تومان درآمد است | ساوه نار جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰۰۶:۳۵:۴۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از نارستان , سید مهدی حسینی در جلسه شوراي معاونين شهرداري كه به رياست ایشان برگزار شد، ضمن تشريح هزينه ها و برنامه هاي اجرايي شهرداري در ماه هاي پاياني سال، اعتبار مورد نياز جهت پرداخت حقوق و مزاياي كاركنان و كارگران مجموعه شهرداري و سازمان ها و پروژه هاي عمراني شهر را بالغ بر ٤٠ ميليارد تومان عنوان کرد .

وی ضمن دعوت از شهروندان گرانقدر و فهيم ساوه جهت مشاركت و همكاري با شهرداري در پرداخت به موقع بدهي هاي معوق و عوارض ساختماني لازم دانست که تمامی واحدهاي شهرداري و سازمان هاي تابعه از حداكثر ظرفيت و توان اجرايي خود جهت وصول درآمد به ويژه در بخش مطالبات معوق و بهاي خدمات شهرداري استفاده كنند.

حسینی افزود: عوارض نوسازي و عمران شهر، عوارض صدور پروانه ساختماني، جرائم كميسيون ماده صد، عوارض پسماند، عوارض تابلوهاي تبليغاتي، عوارض كسب، عوارض ارزش افزوده املاك ناشي از اجراي طرح هاي عمران و توسعه شهر و عوارضات تعيين شده در كميسيون ماده ٧٧ قانون شهرداري ها از جمله منابع درآمدي مهم شهرداري است كه توسط تيم هاي عملياتي با همكاري بخش خصوصي باید در جهت وصول آنها تلاش شود .

به گفته وی، بودجه عملياتي مصوب شهرداري ساوه در سال ١٣٩٧ حدود ١٤٠ ميليارد تومان است كه در ٩ماهه نخست سال حدود ٩٥ ميليارد تومان آن محقق شده است.

وی تصریح کرد: در همين راستا نيز به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و ايّام الله دهه فجر سياست هاي تشويقي مؤثري جهت بهره مندي شهروندان خوش حساب در پرداخت به موقع عوارضات و بدهي هاي معوق تعيين شده كه پس از تصويب شوراي اسلامي شهر از اول بهمن تا ٢٠ اسفند ماه سال جاري اجرا خواهد شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی