شهامت عذر خواهی داشته باشند/ اگر زمان کم بود چرا مسئولیت قبول کردید/ من با هر ذلتی تن به مربیگری نمی دهم | ساوه نار جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰۰۶:۴۶:۰۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از فوتسال ۲۰۲۰ , رضا عقابی پیشکسوت فوتسال ساوه در مورد سقوط تیم شهرداری ساوه به خبرنگار ما گفت: ۲ سال هست در مورد تیم شهرداری نه سخنی نه مصاحبه ای با هیچ یک از خبرگزاری ها نداشته ام . واقعآ این مدت از سقوط تیم شهرداری خیلی دلم به تنگ آمد اگر صحبتی نکنم به مردم و مسئولین و تماشاگران و هواداران شهر توهین می شود، بالاخره ما چند سال برا این تیم زحمت زیادی کشیدیم.

وی ادامه داد: تیم بهبهان نیم فصل اول چند امتیاز و کجای جدول بوده الان چند امتیاز و چندم جدول است، امکانات و بودجه مالی تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری تیم شهرداری قوی تر از تیم بهبهان بوده است.

پیشکسوت فوتسال ساوه اظهار کرد: بهبهان در نیم فصل اول یک بازیکن به نام رشید قلی پور اضافه کرده الان ۲۰ امتیاز دارد و این شانس را دارد در لیگ برتر باقی بماند ولی تیم شهرداری نیم فصل اول دوازدهم جدول بوده، الان چهاردهم جدول است که ۳ هفته قبل از پایان لیگ به دسته پایین تر سقوط کرده است.

وی خاطر نشان کرد:  کادر فنی که قرارداد دارند حداقل شهامت معذرت خواهی از مسئولین و مردم و پیشکسوتان و ورزش دوستان شهر داشته باشند و گردن این آن نیندازید. به اجبار نمیشود کسی را مربی تیمی کرد. شما با توجه به نفرات و اهداف باشگاه تیم را قبول کردید. هیچ باشگاهی برا سقوط تیم نمیبندد حتی اگر با تیم جوانان و امید وارد مسابقات لیگ برتر شود، همان اول مسئولیت قبول نمی کردید الان که با توجه به نفرات و اهداف باشگاه مسئولیت قبول کردید شهامت این داشته باشید مسئولیت سقوط تیم را قبول کنید و به کسانی که در تیم نقشی نداشتند پشت این اشخاص خودتان رو مخفی نکنید، واقعیت را بگویید؛ ما پول گرفتیم امکانات هم خوب بود نیم فصل چند تا بازیکن  جذب کردیم ولی نتیجه نگرفتیم ، ودر مورد مربی قبلی هم که زحماتی برای تیم کشیده، بگویم؛ به قول ایشان ۴۸ ساعت مانده به شروع لیگ، تیم را بسته، می توانست محترمانه بگویید چون زمان کم است مسئولیت قبول نمی کنم، وقتی مسئولیت قبول می کنید باید جوابگوی مسئولیت تان باشید.

وی افزود:  نماینده مجلس، امام جمعه، شهردار ، فرماندار ، اداره ورزش و هیئت فوتبال خیلی زحمت کشیدند که تیم با بودجه مناسب وارد بازیها شود، اگر تیم ضعیف بود چرا مسئولیت قبول کردید الان همه شهامت این را داشته باشید از مسئولین و مردم شهر عذرخواهی کنید.

عقابی در پایان گفت: از حسین شمس که اوایل فصل برای اینکه تیم در مسابقات شرکت کند زحمات زیادی کشیدند تشکر می کنم ایشان حتی یک ریال دریافت نکرده و مسئولیت هم نداشته که جوابگوی سقوط تیم باشد. کادرفنی که وعده دادید و پول دریافت کردید باید جوابگو باشید

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی