حفاظت از اموال و تجهیزات عمومی باید در ذهن شهروندان نهادینه شود | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۳:۲۰:۱۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , محسن مددی در گفت و گو با نارستان بیان داشت: در روزهای اخیر شورا ی اسلامی و شهرداری با کمک حوزه خدمات شهری اقدام به بازآفرینی و ساماندهی بلوار قائم (عج) برای زیبایی چهره شهر کرده تا قبل از فرا رسیدن شب عید به نحوی چهره شهر را برای میهمانان و بخصوص شهروندان زیبا کنیم.

وی ادامه داد: در اجرای این پروژه ناگهان شاهد تخریب برخی از باغچه های احداث شده در حاشیه این بلوار بودیم که گویا برخی از افراد بی فرهنگ چندین شب اقدام به تخریب این باغچه ها و در در نتیجه خسارت به اموال عمومی کرده بودند.

مددی تصریح کرد: هرچند این خسارت توسط عوامل شهرداری جبران شد، اما برای پدیدار نشدن دوباره این حرکات، بایستی فرهنگ سازی شود و به فرزندان خود بیاموزیم تا به اموال و تجهیزات دیگران بخصوص بیت المال ضربه وارد نکنند.

وی با بیان اینکه بی شک هر اقدامی که شهرداریها انجام می دهند برای زیبا سازی شهر و استفاده بهینه مردم از آن امکانات و اقدامات انجام شده می باشد، اظهار داشت: تخریب اموال عمومی و امکانات شهری از جمله معضلاتی است که ضمن ایجاد مشکلات عمده در مدیرت شهری و وارد کردن خسارت به اموال عمومی، همواره یکی از دغدغه های مدیران شهری است.

مددی با اشاره به اینکه دستان تخریب گر اموال عمومی موجب خسارت هنگفت به سرمایه های ملی و عمومی می شوند، افزود: فرهنگ‌سازی موثرترین کار برای جلوگیری از تخریب اموال عمومی است لذا رسانه ها، صدا و سیما، مدارس و … از مهدکودک تا دبیرستان و دانشگاه‌ها در این زمینه می‌توانند تاثیرگذار باشند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی