امضای تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و سپاه | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۳:۱۵:۴۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ رسولی در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد ساوه گفت : ولایت مداری و خدمت به مردم به این ارگان قداست بخشیده است و کمک به مردم برای مجموعه سپاه بعنوان یک نهاد انقلابی و مردمی از دغدغه های این مجموعه به شمار میرود.

وی افزود : سپاه پاسداران و بسیج در هر زمان و مکان برای خدمت صادقانه به مردم خصوصا قشر نیازمند و محروم پای کار بوده و کوتاهی نمیکند.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه با اشاره به تعامل و همکاری همیشگی بین سپاه و کمیته امداد تصریح کرد : با امضای این تفاهم نامه تعاملات بیشتری بین این دو مجموعه برقرار خواهد شد و قطعا همکاری این دو نهاد انقلابی در محرومیت زدایی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

علی رسولی اجرای برنامه های بصیرت افزایی , روشنگری و خدمت رسانی در مناطق محروم را از اقدامات این مجموعه در ساوه قلمداد کرد و گفت : سپاه و بسیج در زمینه های اجتماعی , فرهنگی , عمرانی و سازندگی آماده همکاری با کمیته امداد است و از ظرفیت های پایگاه های بسیج در سراسر شهر برای عملیاتی کردن آن بهره خواهد برد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی ساوه هم سپاه و کمیته امداد را دو برادر به هم وابسطه خطاب کرد و گفت : فلسفه فعالیت کمیته امداد محرومیت زدایی با هدف توانمند سازی خانواده هاست لذا با توجه به اهداف مشترک این دو نهاد انقلابی میتوان قدم بزرگی در محرومیت زدایی برداشت.

عباس محمدی هزاوه از افزایش ۱۰۰۰ نفری افراد تحت پوشش در ساوه خبر داد و تصریح کرد : با توجه به افزایش ۳۵ درصدی مراجعات مردمی به کمیته امداد , قطعا همکاری سپاه کمک شایانی به برطرف سازی مشکلات محرومان خواهد کرد.

وی مناطق حاشیه شهر و روستاها را عمده مکان زندگی افراد تحت پوشش دانست و گفت : امیدواریم با امضای این تفاهم نامه بتوانیم نیازهای این افراد را تا حد قابل قبولی برطرف کنیم.

به موجب این تفاهم نامه سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) ساوه در برنامه ای تدوین شده برای خدمت بهتر به محرومان در نقاط مختلف شهر و روستای شهرستان فعالیت خواهند داشت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی