ناكامي سارقان در سرقت ۸۰۰ راس دام | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۴:۳۵:۳۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ ” پرویز اسدی” فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در تشریح جزئیات این خبر گفت: بعدازظهر روز گذشته در پي اعلام گزارشي از سرقت يك گله گوسفند در يكي از روستاهاي شهرستان در اطراف محور قديم “ساوه – همدان” بلافاصله برنامه ريزي عملياتي پليس شهرستان براي بررسي موضوع آغاز شد.

وي افزود: با حضور تيم هاي گشت انتظامي در محل مشخص شد كه چند نفر از دامداران روستا متوجه عدم پاسخگويي چوپان گله شده و با احتمال سرقت احشام، بلافاصله موضوع را به پليس گزارش مي كنند.

سرهنگ اسدي ادامه داد: با كمك اهالي روستا كه به منطقه آشنايي داشتند، سرانجام يكي از تيم هاي گشت انتظامي سه سارق احشام را كه با يك دستگاه خودروي پرايد در حال فرار از محل بودند را در عملياتي دستگير كردند و مشخص شد يكي از آنان چوپان گله است كه با سارقان همكاري دارد.

اين مقام انتظامي افزود: در ادامه عمليات پليس، يك دستگاه خودروي نيسان وانت حامل تعدادي از دام هاي سرقت شده نيز از سارقان كشف شد و با پيگيري هاي انجام شده ۸۰۰ راس گوسفند، كه با ناكامي سارقان در بيابان هاي اطراف رها شده بود، جمع آوري و به دامداران تحويل داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه با اشاره به ادامه تحقيقات پليس در دستگيري ديگر همدستان سارقان دستگير شده افزود: يكي از مهم ترين مولفه ها در توفيق پليس در اين عمليات، گزارش سريع سرقت از طريق تلفن ۱۱۰ و هم چنين همراهي اهالي روستا در دستگيري سارقان بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی