عزت كنونی، آسايش و امنيت کشور را مدیون شهدا هستیم | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۴:۳۷:۲۹
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سیدعلی آقازاده در ادامه سفر نیم روزه خود با حضور در منزل شهیدان مهدی و هادی ناصری با خانواده این دو شهید دیدار و گفتگو کرد.

وی در حاشیه این دیدار گفت : عزت كنونی، آسايش، امنيت و پيروزی و دستاوردهای جمهوری اسلامی ايران در عرصه های مختلف جهانی، منطقه ای و ملی مرهون همين مجاهدت ها و جانفشانی های شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران دوران دفاع مقدس است.

استاندار مرکزی افزود : ديدار و دلجويی از خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران دوران دفاع مقدس گام بسيار كوچكی در برابر از خودگشتگی های آنان محسوب می شود و حفظ شأن و منزلت خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران دوران دفاع مقدس بايد به عنوان يكی از مهمترين اولويت های مسئولان و برنامه ريزان باشد.

وی تصریح کرد : تداوم راه شهدا در حفظ آرمان‌های اسلام و تلاش برای استحکام هر چه بیشتر پایه‌های نظام اسلامی و تقویت اقتدار آن است.

آقازاده افزود : شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران دوران دفاع مقدس توانستند با مجاهدت ها و جانفشانی های خود انقلاب اسلامی ايران را برای هميشه در برابر تهديدات و توطئه های استكبار جهانی بيمه كنند.true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی