مهندسی خوبی بر مدیریت شهری ساوه حاکم است | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۴:۰۰:۴۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سید علی آقازاده در نشست با شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهری ساوه با بیان اینکه بازدید امروز با رویکرد شهری و خاص پروژه های مدیریت شهری انجام می شود، گفت: به اعضای شورای اسلامی شهر ساوه و مردم این شهر در انتخاب این شهردار خوب، با داریت و توانمند تبریک می گویم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امروز مشقت های زیادی جهت کسب درآمد در شهرداریها کشور وجود دارد خوشبختانه شاهد هستیم که شهرداری ساوه در تحقق بودجه توانسته عملکرد موفقی را در شریط حساس سال ۹۷ با وجود شرایط مالی و نقدینگی سخت کشور داشته باشد و بودجه خود را محقق کند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: این مهم بیانگر این است که مدیریت شهری در مهندسی بودجه توانمند عمل کرده و شورای اسلامی شهر و شهردار ساوه با توجه به واقعیت و شرایط اقتصادی کشور بودجه شهرداری را پیش بینی و در تحقق آن موفق عمل نموده است لذا در واقع یک مهندسی خوب در مدیریت شهری ساوه وجود دارد.

وی اظهار داشت: به دلیل این عملکرد خوب و قابل دفاع در مدیریت شهری ساوه می طلبد که ما و مجموعه استانداری از شهرداری این شهر حمایت لازم را به عمل آورده و علیرغم شرایط اقتصادی و بودجه کم سعی می کنیم تا از مدیریت شهری ساوه حمایت های ویژه را انجام دهیم.

وی گفت: امروز شاهد افتتاح پروژه های بزرگ و ارزشمندی از سوی شهرداری ساوه هستیم و کارهای زیرساختی مهمی در جهت توسعه این شهر در حال انجام است که در اغلب آنها مردم بهره مندان اصلی آن می باشند و شهروندان برای نخستین بار شاهد بهره برداری از آنها هستند و این به مدد تدبیر شورای اسلامی شهر، شهردار و تلاش همه کارکنان، کارگران، مهندسان و همه دستگاه های شهرستان است.

آقازاده با بیان اینکه امیدواریم این روند مدیریت شهری ساوه تا پایان دوره پنجم تداوم یابد، ابراز داشت: شروع پروژه های بزرگ در شرایط فعلی اقتصاد کشور جسارت خاصی را می طلبد شهرداری ساوه در این وضعیت این جسارت را به خرج داده است لذا نیازمند همکاری و کمک مردم و سایر دستگاهها می باشد و همه باید تلاش کنیم تا شهر ساوه را به جایگاه واقعی و جامع آن رسانده و مردم آن در آرامش باشند.

وی ابراز امیدواری کرد تا همچنان برنامه ریزی و تصمیمات خوب از سوی شورای اسلامی شهر و شهردارساوه صورت گرفته تا شاهد جهش این شهر در پایان دوره پنجم باشیم.

استاندار مرکزی در خصوص راه اندازی سایت پسماند در ساوه نیز گفت : هنوز در اجرای سایت پسماند ساوه هیچ اتفاق عملیاتی صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد : قطعا اگر زمین در مکان مناسبی نباشد، نسبت به جابجایی مکان جانمایی شده اقدام خواهیم کرد و برای حفظ منافع مردم ساوه در صورت لزوم با کار کارشناسی این پروژه به شهر دیگری منتقل خواهد شد . مردم، نخبگان و نیز رسانه‌ها اجازه دهند این طرح در فضایی کاملا کارشناسی بررسی و تصمیم‌گیری شود

استاندار مرکزی تاکید کرد: فضای مجازی و رسانه‌ها دست از جنجال‌سازی بردارند و اجازه دهند این طرح به‌صورت کارشناسی بررسی و با نظر مردم تصمیم‌گیری شود. هیچ پروژه و هیچ اقدامی که منافع مردم شهر ساوه را به خطر بیندازد، انجام نخواهد شد . حتما هر اقدامی باید با مطالعه تخصصی و کار کارشناسی انجام شود و اگر نقدها در فضای مجازی به صورت آگاهانه و‌ ناآگاهانه صورت گیرد، به جایی نخواهیم رسید.

فرماندار ساوه نیز در ادامه این نشست گفت: بزرگترین چالش شهرداری، کاهش درآمد متاثر از اجرای قانون ارزش افزوده است اما از ۱۳۸ میلیارد تومان بودجه سال ۹۷ شهرداری ساوه ۱۲۸ میلیارد تومان تحقق پیدا کرده است .

وی با اشاره به اینکه ۴۱ میلیارد تومان میزان ارزش افزوده شهرداری در سال‌جاری بوده است، گفت: بزرگترین چالش شهرداری، کاهش درآمد متاثر از اجرای قانون ارزش افزوده است. با این وجود طرح‌های مورد نیاز شهری طراحی و اجرا و یا در دست اجراستtrue
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی