وقوع بیش از ۵۰ مورد حریق در باغات ساوه طی خردادماه | ساوه نار یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱۱۳:۳۸:۴۱
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ مرداد - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

محمد رضا برزگر در گفت و گو با پایگاه خبری ساوه نار با بیان اینکه روند آتش سوزی ها همچنان تداوم دارد، بیان داشت: بارندگی های مطلوب بهاره موجب شده عرصه های طبیعی و باغات پوشش گیاهی مطلوب داشته باشند و با گرم شدن هوا و خشک شدن علف ها کوچکترین بی احتیاطی می تواند عامل آتش بزرگی شود.

وی مدیریت در عرصه های طبیعی را نیازمند مشارکت فعال همه اقشار با هدف نگهداری از این سرمایه های ملی دانست و افزود: با توجه به محدودیت نیروی انسانی و تجهیزات آتش نشانی نیازمند مشارکت باغداران، مردم و دیگر سازمان ها از جمله بخشداری و دهیاری ها در زمینه پیشگیری از حریق در باغات هستیم.

وی تصریح کرد: به دامداران، کشاورزان، گردشگران و تمام کسانی که در محیط های طبیعی برای تفریح حضور دارند نیز توصیه می شود از روشن کردن آتش در طبیعت بخصوص مناطق حساس باغی و مرتعی جدا خودداری کنند و در صورت ایجاد آتش به وسیله خاک و آب، آتش را خاموش کرده و زغال حاصل از آتش را هم از بین ببرند.

برزگر برگزاری دوره آموزشی برای باغداران در زمینه پیشگیری از حریق را بخشی از اقدامات این سازمان در این زمینه ذکر کرد و افزود: آموزش دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها نیز در برنامه قرار دارد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی