اعلام سرقت دروغين برای رهاييی از اقدام مجرمانه/سارق با هوشياريی پليس ساوه دستگير شد | ساوه نار پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱۰۹:۱۸:۵۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “پرويز اسدی” فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در اين باره گفت: در چند روز قبل گزارشی از سرقت طلاجات خانمی در يكي از محله هاي شهرستان به مركز فوريت های پليس ۱۱۰ اعلام شد و با اعزام تيمی از ماموران كلانتري ۱۱ شهرستان، مشخصات سارق كه پلاك وسيله نقليه خود را در حين سرقت مخدوش كرده بود، به دست آمد.

وی افزود: در مراحل رسيدگی به پرونده، سارق كه متوجه شده بود كه ماموران پليس خودروی او را شناسايی كرده و حكم توقيف آن را از مرجع قضائي اخذ كرده اند، گزارشي دورغين از سرقت پلاك هاي وسيله نقليه خود را به پليس اعلام كرد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: با شناسايي اين فرد و با بررسی دقيق صورت گرفته از سوي ماموران انتظامي مشخص شد كه اين فرد به منظور منحرف كردن تحيقات ماموران انتظامی اين گزارش را اعلام كرده است.

سرهنگ اسدی تصريح كرد: با هماهنگي مرجع قضائي اين فرد دستگير و در مراحل بازجويي هاي پليسي با توجه به اسناد و مدارك به دست آمده به جرم خود اعتراف كرد و طلاهاي سرقت شده نيز به مالباخته بازگردانده شد.

سرهنگ اسدی با تاكيد بر ضرورت توجه هر چه بيشتر خانواده ها به توصيه های پليسي گفت: شهروندان در صورت رويت هر گونه موارد مشكوك، موضوع را از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس گزارش كنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی