سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مرکزی در ساوه به کار خود پایان داد | ساوه نار جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲۱۰:۰۰:۲۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۲  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مرکزی به پایان رسید و پس از قرائت بیانیه هیئت داوران از نفرات و آثار برتر تجلیل شد.

براساس اعلام هیات داوران در بخش موسیقی از افق ایرجی با اهدا سپاس نامه و جایزه نقدی بخاطر نمایش مکبثک  از اراک تقدیر به عمل آمد و  این بخش انتخاب برتر ندارد.

در بخش طراحی صحنه از سید محمد محمدی  با اهدا سپاس نامه و جایزه نقدی بخاطر  نمایش در انتهای شب تقدیر به عمل آمد، در این بخش تندیس جشنواره و جایزه نقدی به عبدالرصا فتحی به خاطر نمایش قند خون از شهرستان دلیجان تعلق گرفت.

در بخش بازیگری زن از فرزانه محمدنیا از دلیجان تقدیر به عمل آمدو در این بخش تندیس  جشنواره و جایزه نقدی به زینب جدیدی به عنوان بازیگر برتر تعلق گرفت.

در بخش بازیگران مرد از فرامرز مسعودی، شایان سلطانی،پوریا رضایی،حمیدرضا رجبی، شهرام سلطانی تقدیر به عمل آمد، همچنین در این بخش از پوریا رضایی به عنوان بازیگر برتر تقدیر به عمل آمد. در این بخش تندیس جشنواره و سپاس نامه به حمیدرضا رجبی تعلق گرفت.

در بخش نویسندگی از افق ایرجی در نمایش مکبثک، شهرام سلطانی در نمایش گراز و امیر زاوش در نمایش آنجا که عشق، تقدیر به عمل آمد.

در بخش کارگردانی از افق ایرجی تقدیر به عمل آمد و در این بخش تندیس و جایزه نقدی به عبدالرضا فتحی به عنوان کارگردان  برتر تعلق گرفت.

هیات داوران این جشنواره،گروه نمایش قند خون به کارگردانی عبدالرضا فتحی از دلیجان و  مکبثک به کارگردانی افق ایرجی  را برای حضور درجشنواره بین المللی فجر معرفی کردند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی