ساوه کمترین مطالبات کارگری را داراست | ساوه نار سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲۲۰:۳۲:۵۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۱ مهر - ۱۴۰۲  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از ایسنا , بهروز اکرمی در جریان بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهر صنعتی کاوه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازدید و بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی فعال که نقش مهمی در توسعه اقتصادی شهرستان و استان مرکزی دارند از جمله برنامه‌های مجموعه دولت در سطح استان است.

وی بیان کرد: با تلاش کارفرمایان و کارگران بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرستان ساوه با مشکل خاصی در حوزه تولید، فروش و مطالبات کارگری ندارند و مجموعه استان نیز به جد پیگیر برطرف شدن مشکلات صنعت استان بویژه صنایع ساوه به عنوان قطب صنعتی با استقرار بزرگترین شهر صنعتی کشور هستند.

معاون استاندار مرکزی با اشاره به تهدیدی که در شرایط اقتصادی امروز متوجه کارخانجات و بنگاه های اقتصادی می‌شود، گفت: بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی و صنعتی نخستین مراکزی هستند که از تبعات تحریم‌ها متاثر می‌شوند، اما با اقدامات مناسبی که از سوی مدیران شهرستان ساوه و شهر صنعتی کاوه صورت گرفته است کمترین مطالبات کارگری در این شهرستان وجود دارد.

وی به رونق مناسب تولید در ساوه اشاره کرد و افزود: در شرایط کنونی تحریم‌ها خوشبختانه در حال حاضر از برخی واحدهای تولیدی به کشورهای اروپایی صادرات انجام می‌شود که نشان می دهد با وجود سختی‌ها و دشواری‌هایی که تحریم برای اقتصاد کشور ایجاد کرده است اما مدیریت صحیح بنگاههای اقتصادی و اتخاذ تصمیمات و سیاست‌های راهبردی کمک خواهد کرد تا در شرایط تحریم نیز صادرات محور باشیم.

اکرمی تصریح کرد: دورنمایی که از وضعیت رونق تولید از کارخانجات صادرات محور شهر صنعتی کاوه حاصل می شود در کارگروه های اقتصادی استان مطرح و سیاست‌های حمایتی برای تقویت آنها اعمال خواهد شد.

معاون استاندار مرکزی در سفر یک روزه به ساوه  ضمن بازدید از شرکت میلاد نور گیتی تولید کننده سیگار، شرکت پارس آمپول تولید کننده پوکه آمپول و ویال، گروه صنعتی شیشه تولید کننده انواع شیشه و بلور، از منطقه ویژه اقتصادی کاوه و همچنین گمرک و هاب سوخت در شهر صنعتی کاوه بازدید کرد.

بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری ساوه و همچنین سد الغدیر این شهرستان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه اکرمی به ساوه بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی