دستگيري سارق مشاعات منازل مسکوني در حين سرقت در ساوه | ساوه نار پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱۱۲:۴۳:۱۱
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۰ بهمن - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “علي اکبر عيسي آبادي ” در تشريح اين خبر بيان داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت از مشاعات منازل مسکوني در شهرستان ساوه، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.

وي خاطرنشان کرد: با توجه به اهميت موضوع، مأموران پليس شهرستان ساوه، به صورت ويژه وارد عمل شده و اقدامات و تحقيقات اوليه را در اين زمينه آغاز کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه اظهار داشت: سرانجام ماموران کلانتري ۱۱ انقلاب اين شهرستان با انجام اقدامات فراگير پليسي موفق شدند سارقي را در اين زمينه شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه او را در حين سرقت موتر کولر در پشت بام يک ساختمان دستگير كنند.

سرهنگ عيسي آبادي با اشاره به کشف تعدادي از اموال مسروقه در بازرسي مأموران از مخفيگاه سارق بيان کرد: متهم دستگير شده در بازجويي هاي فني مأموران به ۱۴ فقره سرقت از مشاعات منازل مسکوني و موتور کولر هاي آبي اعتراف کرد.

اين مقام انتظامي در پايان با تأکيد بر نصب دوربين هاي مدار بسته و ديگر اقدامات تأميني از سوي مالکان مجتمع هاي مسکوني به منظور پيشگيري از وقوع سرقت و اعلام موارد مشكوك به مركز فوريتهاي پليسي ۱۱۰افزود: متهم دستگير شده در اين عمليات پس از تشكيل پرونده مقدماتي، براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائي معرفي شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی