حمایت از تولید داخل مورد تاکید رهبر انقلاب است | ساوه نار شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳۱۱:۱۶:۱۱
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار ، حجت الاسلام رحیمی در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره به سالروز آغاز رهبری آیت الله خامنه ای گفت : مقام معظم رهبری سی و چهار سال رهبری نظام جمهوری اسلامی بلکه رهبری کل دلدادگان به میهن و عزت و شرافت را بر عهده گرفته و در این مدت انصافا حماسه آفریده ‌و در بحران ها کشور را به خوبی مدیریت کرده و نجات داده است .

وی افزود : بحران هایی که در طول این سالیان بر کشور وارد شده است هر یک از آنها کافی بود تا هر نظام سیاسی را با چالش و مشکلات جدی رو به رو سازد و موجودیت آن را به خطر بیندازد.

خطیب جمعه ساوه خاطرنشان کرد : تدابیر حکیمانه و بینش عمیق مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار انقلاب اسلامی در دوران پر برکت رهبری خود ، موجب شد تا کشتی نظام اسلامی از میان این امواج سهمگین و طوفان های شدید به سلامت به سمت ساحل سعادت و عدالت حرکت کند.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان از ابتدای انقلاب با انواع تحریم بدنبال زمین زدن کشور بودند گفت : ما از ابتدای انقلاب تا کنون با انواع تحریم ها روبرو شده ایم که تحریم های اخیر اقتصادی در راستای ترویج مصرف گرایی و بی اعتمادی مردم به تولیدات داخلی است .

حجت‌الاسلام جعفر رحیمی اضافه کرد : دشمن تلاش میکند مردم را به تولیدات داخلی بد بین کند و با واردات و قاچاق انواع کالا به کشور ، هم چراغ تولید را خاموش کنید و هم اشتغال را از بین ببرد .

وی با بیان اینکه حمایت از تولیدات داخلی همواره مورد تاکید رهبر انقلاب بوده است افزود : رهبر انقلاب همواره از ظرفیت های داخلی خصوصا در بحث تولید خواست کرده اند اما گاهی نیز از برخی از تولیدات داخلی مثل خودروسازی گلایه هایی داشته اند که باید با دقت نظر بدنبال افزایش رضایت مردم باشند .

خطیب جمعه ساوه با بیان اینکه امروز جنگ فرهنگی نیز بیش از گذشته قابل لمس است گفت : در جنگ فرهنگی دشمن با ظرافت وارد میشود و کارش را انجام میشود و به اذهان مردم نفوذ میکند که باید در این خصوص بیش از گذشته دقت نمود .

به گفته وی دشمن یک لحظه در جنگ اقتصادی و فرهنگی ما را رها نمی‌کند و از کوچکترین فرصت ها برای نفوذ به جامعه و نا امید کردن مردم نسبت به دین و نظام بهره میبرد .

وی همچنین به سخنان مهم رهبر انقلاب در سالروز ارتحال امام نیز اشاره داشت و بیان کرد : رهبری سال گذشته به فعالان جبهه انقلاب هفت توصیه کلیدی داشتند که در شرایط بعنوان هفت ماموریت اصلی جبهه انقلاب شناخته میشود که باید آنها را در دستور کار قرار داد .

وی با اشاره به این هفت نکته کلیدی گفت : جلوگیری از هویت زدایی از انقلاب ، جلوگیری از تحریف یاد و نام امام ، جلوگیری از نفوذ ارتجاع در کشور ، افشا جنگ روانی و دروغگویی دشمن ، بهره گیری از سرمایه ایمان برای تولید عمل صالح ، قدرشناسی از مسئولان انقلابی و همچنین جلوگیری از وانمود کردن بن بست در کشور از هفت اصول مهمی است که رهبر اعلام کرده و باید در امور خود این نکات را مد نظر قرار داد ‌.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی