انتقاد شدید دبیر خانه کارگر از وضعیت جاده شهر صنعتی کاوه | ساوه نار شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳۰۹:۲۲:۳۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , داوود میرزایی در یادداشتی در این خصوص با ابراز ناراحتی از حادثه رانندگی در این محور و کشته شدن تعدادی از کارگران گفت : تا کی باید شاهد از دست رفتن عزیزان باشیم که به دنبال یک لقمه نان حلال هستند مگر شهر صنعتی ساوه فقط باید برای مرکز استان منبع درآمد باشد چرا باید درآمد ناشی از شهرصنعتی کاوه در همه استان، هزینه پروژه های آنچنانی شود ولی خود شهرصنعتی و مردم آن و کارگران در مظلومیت کامل قرار گیرند.

وی افزود : آقای استاندار مبارک باشد چندین پروژه زیرگذر و روگذر در مرکز استان افتتاح شده و انشالله بقیه پروژه ها هم به زودی به پایان برسد. بفرمایید برای ساوه چی کردید؟! جاده های منتهی به محل کار کارگران در شهر صنعتی کاوه، جاده قدیم سلفچگان، شرکت بن رو و جاده قدیم ساوه-همدان (نوبران) قتلگاه این عزیزان شده است.

میرزایی خاطرنشان کرد : آقایان مسئولین وزارت راه و شهرسازی و مدیران استانی و شهرستانی واقعاً از شنیدن خبر مرگ عزیزان عذاب وجدان نمی گیرید آقایان مسئول، کم عرض بودن جاده شهر صنعتی کاوه و نبودن زیرگذرهای ورودی، نبودن روشنایی و ناوگان پوسیده از رده خارج که در مسیر شهر صنعتی ساوه و کارخانجات تردد می کنند و سرویس کارگران و حتی دانش آموزان را انجام می دهند حتماً منتظر کشتار دسته جمعی این عزیزان هستید.

گفتنی است در پی وقوع حادثه رانندگی در محور شهر صنعتی کاوه در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه ۴ تن جان خود را از دست دادند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی