دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹۰۱:۱۶:۲۳
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۶ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

در پی درج خبری در کانال سایت خبری تابناک مرکزی در خصوص سفر فرماندار ساوه به قزوین بدون توجه به اعتراضات کارگری مسئول روابط عمومی فرمانداری ساوه با ارسال جوابیه ای به این سایت خبری تاکید کرد فرماندار ساوه بعد از پيگيري مشكلات كارگران و كارخانه نورد پروفيل به قزوين سفر کرده است.

در جوابیه فرمانداری ساوه آمده است:

با توجه به اطلاع از تجمع كارگران در صبح روز سه شنبه در جلوي فرمانداري ساوه با دستور فرماندار ساوه جلسه اضطراری شوراي تامين با دعوت از مديران دستگاه های مرتبط با صنعت و با حضور رئيس هيات مديره گروه صنعتی صفا تشكيل شد.

پس از پيگيری ها و رايزنی های فرماندار ساوه با هماهنگی اعضای شورای تامين شهرستان ساوه مقرر شد تا چند نفر از نمایندگان كارگران در جلسه حضور تا مشكلات خود را در حضور رئيس هيات مديره بازگو كنند.

سپس مقرر شد رئيس هيات مديره به كارخانه رفته و از نزديك باكارگران ديدار و مشكلات آنها شنيده و زمان پرداخت مطالباتشان را تعيین نمايد.

فرماندار ساوه نیز بعد از عادی شدن اوضاع و رسیدگی به مشکلات کارگران و در خارج از ساعت اداری به قزوين سفر کرد.همچنین از روز گذشته کارگران معترض با حضور در کارخانه مجدد فعالیت خود را از سر گرفته اند.

 

true
برچسب ها :
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی