جلسه شوراي هماهنگي ترافيك شهرستان ساوه برگزار شد | ساوه نار سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱۲۱:۰۷:۲۹
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ تیر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار سیدمهدی حسینی در این جلسه  به تشریح جزئیات جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان اشاره کرد و گفت: در این جلسه مقرر شد طرح دور برگردان بلوار ایثارگران شهر غرق آباد با حضور مشاور طرح و نمایندگان پلیس راه محور قدیم ساوه همدان و پلیس راهور شهرستان، نمایندگان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و شهرداری غرق آباد به صورت میدانی مورد بررسی دقیق قرار گرفته و جهت تصمیم گیری نهایی به دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان اعلام شود.

به گفته حسینی احداث پل هوايي شهر آوه به منظور ایمنسازی معابر اصلی، با هماهنگي اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در بلوار اصلی اين شهر روبروي مدرسه علوی از ديگر مصوبات بود.

وی اصلاح سرعت گيرهاي سطح شهر ساوه به ويژه وروديهاي شهر توسط شهرداري ساوه، ساماندهي سرويس مدارس شهرها و روستاها توسط آموزش و پرورش، تسريع در تهيه طرح جامع ترافيک شهر ساوه توسط شهرداري ساوه، نصب روشنايي و تقويت تابلوهاي ورودي روستای سيليجرد(جاده يولاق) از آزاد راه ساوه همدان توسط شركت دنا رهساز و اداره راهداري ساوه و تعمير روشنايي ورودي ساوه از آزاد راه ساوه تهران ( بلوار سيدجمال) توسط اداره راهداري ساوه از دیگر مصوبات این جلسه بود.

معاون فرماندار ساوه در ادامه گفت: در این جلسه پس از بیان اظهارات رئیس پلیس راه محور قدیم ساوه همدان در خصوص عدم رعایت ضوابط و مقررات راهنمایی و رانندگی در حمل و نقل دانش آموزان مدارس روستایی قرار بر این شد که برخورد قانونی با متخلفات صورت گیرد. به عنوان مثال تعداد نفرات سوار شده در خودروهای مربوطه بیش از حد و ظرفیت مجاز خودرو هاست و خلاف مقررات است.

وی گفت: در این جلسه رئیس پلیس راهور ساوه نیز از اجرای طرح دوربرگردان بلوار ایثارگران شهر غرق آباد انتقاد کرد و علت آن را آمار بالای تصادفات شهر غرق آباد نسبت به کل شهرستان بیان کرد و این در حالی است که طرح موصوف نقطه حادثه خیز جدیدی را به شهر اضافه خواهد کرد.

به گفته وی قرار شد در اجرای این طرح نیز ضمن بررسی میدانی با نظر کارشناسی در جلسه بعدی شورای هماهنگی ترافیک مطرح و تصمیم گیری شود.

true
برچسب ها :
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی