یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹۰۵:۳۳:۲۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه , عباس محمد هزاوه در حاشیه برگزاری جشن عاطفه ها به خبرنگار ما گفت : هرساله در آستانه بازگشایی مدارس و جهت رسیذگی ب امور دانش آموزان نیازمند , کمیته امداد با همکاری سایر نهادها اقدام به برگزاری جشن عاطقه ها در سطح شهرستان میکند .

وی با اشاره به همکاری و کمک های خوب آحاد مختلف مردم در این جشن گفت : کمیته امداد خمینی (ره) ساوه ۶۹۰ دانش آموز تحت حمایت در مقاطع مختلف تحصیلی دارد که هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان جهت تامین نیاز این دانش آموزان برای تحصیل پیش بینی شده است.

مدیر کمیته امداد ساوه افزود :به جز پایگاه های ثابت و سیار کمیته امداد , ۳ مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان ساوه مشغول جمع آوری وجوهات مردمی هستند.

وی با درخواست از همشهریان ساوجی جهت اهمیت دادن به موضوع ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند اضافه کرد : با مشارکت آموزش و پرورش در ۱۱ مهرماه سالجاری , ۲۰۰ پایگاه جمع آوری کمک در سطح مدارس شهرستان برپا میشود تا بتوانیم این نیاز را تا حد زیادی برطرف کرده و امکان تحصیل را برای همه دانش آموزان نیازمند فراهم کنیم.

وی در پایان به امکان پرداخت کمک از طریق کد USSD اشاره کرد و گفت : شهروندان ساوجی میتوانند کمک های خود را از طریق کد #۰۸۶۹*۸۸۷۷* به حساب کمیته امداد واریز کنند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی