۸۰ درصد مدارس شهرستان ساوه مجهز به شوفاژ هستند | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۴:۴۵:۰۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , ابراهیم فراشیانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساوه، با اشاره به وضعیت تجهیز مدارس این شهرستان به سیستم گرمایشی اظهار داشت: خوشبختانه بخاری نفتی در مدارس ساوه نداریم، اکثرا تابشی برقی هستند، در روستاها هم اکثرا تابشی برقی هستند، در صورتی که به سبب سرما تابشی برقی جوابگو نباشد، از استانداردهای نفتی استفاده می‌کنیم.

وی افزود: بالای ۸۰ درصد مدارس شهرستان ساوه مجهز به شوفاژ هستند، مدارسی که از سیستم گرمایشی استاندارد برخوردار نیستند، مدارس قدیمی بوده که از حیث فضا نیاز به بازسازی دارند.

رئیس آموزش و پرورش ساوه تصریح کرد:  بنابراین هزینه استانداردسازی تجهیزات آن مقرون به صرفه نیست، بیشتر مدارس شهرستان ساوه از حیث تجهیزات و فضای آموزشی استاندارد هستند، مدارس زیر ۱۰ سال ساخت در شهرستان ساوه نداریم و تمام مدارس تازه‌‌ساخت این شهرستان از استاندارد لازم برخوردار بوده و مدرسه تازه‌ساخت غیراستاندارد در ساوه نداریم.

فراشیانی بیان کرد: نهاد تعلیم و تربیت برای بهینه‌سازی فضاهای آموزشی با محدودیت اعتبارات، دست خیران را می‌فشارد و سرمایه‌گذاری در تقویت زیرساخت‌های آموزشی بهترین همراهی مردم با مسئولان است، خوشبختانه خیران ساوه همواره در کمک به تعلیم و تربیت و ساخت مدارس پیشگام بودند.

وی ادامه داد: سهمیه تکلیفی این شهرستان در جذب سوادآموزی ۱۵۰ نفر بوده که خوشبختانه تکمیل شده است و در خصوص جذب سوادآموزی اتباع نیز رتبه نخست استان را داریم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی