مسوولان با رفع نقاط ضعف فرصت جولان را از دشمن بگیرند | ساوه نار پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳۲۳:۳۳:۲۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , حجت اله دستجانی شب گذشته در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در انتخابات پیش رو دشمن به هر نوع و روشی به دنبال کاهش مشارکت مردمی و در نتیجه نشان دادن عدم اعتماد مردم به حاکمیت است.

فرمانده سپاه ساوه بصیرت افزایی را لازمه مقابله با این تفکر دشمنان دانست و گفت: ما باید با بصیرت افزایی قاعده بازی دشمن را بفهمیم و بدانیم که دشمن بدنبال اجرای چه برنامه ای است تا بتوانیم اقدام مناسب را انجام دهیم و تنور انتخابات را طوری گرم کنیم که انتخابات پرشور شود.

دستجانی افزود: دشمنان قسم خورده نظام بدنبال آن هستند که از هر فرصتی برای نفوذ استفاده کنند.

وی خواستار مطالبه گری و اصلاح نقاط ضعف در دستگاه ها شد و عنوان کرد: مسوولان باید با رفع نقاط ضعف فرصت جولان را از دشمن گرفته و با مطالبه گری صحیح از دستاوردهای انقلاب دفاع کنند.

این مقام مسئول اشاره ای به محدودیت دسترسی اینترنت در ایام اغتشاشات اخیر کرد و گفت: یکی از بسترهای دشمن برای بهم رساندن و اتحاد ارازل و اوباش که بدنبال برهم زدن اجتماع هستند  فضای مجازی است، لذا باید هوشیار بود و در استفاده صحیح از این فضا دقت لازم را در دستور کار قرار داد.

فرمانده سپاه ساوه خطاب به خبرنگاران افزود: اطلاع رسانی های با ابهام نیز در جامعه ایجاد سردرگمی میکند لذا اصحاب رسانه باید اخبار صحیح و به موقع را بدون ابهام از مراجع معتبر پیگیر و منتشر کنند.

 دستجانی از تلاش دشمن برای هر نوع ایجاد درگیری و نفوذ در کشور از اوایل انقلاب خبر داد و افزود: دشمنان قسم خورده نظام با همه توان از اول انقلاب تاکنون به نوعی با ایران درگیر بوده است و اخیرا نیز با دو قطبی سازی در کشور بدنبال ایجاد فتنه ای جدید هستند.

فرمانده سپاه ساوه در ادامه گفت: همین دو قطبی سازی هاست که باعث می شود فضای کنشی جبهه اسلام را تکه تکه کند و موجب از بین بردن اتحاد و همدلی خواهد شد و باید بسیار مراقبت کرد تا این نقشه دشمنان را نیز خنثی کرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی