توقیف خودروی حامل کالای قاچاق میلیاردی در عملیات پلیس ساوه | ساوه نار دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱۰۴:۳۴:۲۲
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ”يوسف سپهوند” در اين باره گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، روز گذشته مأموران اگاهی شهرستان ساوه در تحقيقاتي از تردد يك دستگاه خودروس سواری حامل كالاي قاچاق از محورهاي مواصلاتي این شهرستان مطلع شده و با انجام یک برنامه ريزي هدفمند، موفق به شناسايي و متوقف کردن آن شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی اظهار داشت: در تحقيقات اوليه، راننده خودرو، اذعان داشت كه محموله داراي بارنامه قانوني است كه در بررسي دقيق مأموران مشخص شد كه بار خودرو با اسناد ارائه شده داراي مغايرت و خودروی مذکور فاقد مدارک معتبرقانونی است.

وي خاطرنشان کرد: در بازرسي از این خوروی توقیفی، ۵۲ طاقه پارچه و مقادیری رنگ آرایشی خارجی قاچاق کشف شد.

جانشين فرماندهي انتظامي استان مرکزی با اشاره به حرکت این خودروی توقیفی از یکی از استان های جنوبی به مقصد تهران اظهار داشت: از سوی کارشناسان اداره پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش این محموله قاچاق یک میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ سپهوند در پایان با تأکید برعزم راسخ پلیس استان در مبارزه قاطع و هدفمند با مفسدان اقتصادی و روند کامل عرضه کالاهای قاچاق از تولید تا توزیع افزود: در اين عمليات یک نفر دستگير و با تشكيل پرونده به دستگاه قضائي معرفي شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی