روایت نماینده ساوه از ابتلا به کرونا تا بهبودی | ساوه نار چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳۱۸:۱۶:۲۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , محمدرضا منصوری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ابتلای خود به ویروس کرونا، اظهار کرد: من به همراه جمعی از نمایندگان در حاشیه جلسه علنی روز دوشنبه پنجم اسفند تست کرونا دادیم و ۴، ۵ نفر بودیم که تست‌مان مثبت شد.

وی افزود: من از آن روز در قرنطینه خانگی هستم، دارویی برایم تجویز شده بود که آن را از مجلس تحویل گرفتم، روزهای اول که با تب و سرفه گذشت سخت بود، البته روز به روز به سمت بهبودی رفتم. حالا هم چند روزی می‌شود که حالم بهتر شده است.

این نماینده مجلس ادامه داد: متاسفانه در این مدت همسرم هم کمی درگیر شد، البته ایشان تست نداد و از همان قرص‌هایی که من هم می‌خوردم استفاده کرد و حالا رو به بهبودی است.

منصوری اضافه کرد: من درباره تست مجدد مشورت کردم اما گفتند نیازی به این کار نیست؛ چرا که ممکن است دوباره موقع تست دادن مبتلا شوی، ضمن اینکه این بیماری باز هم نهفته است و باید یکی دو هفته دیگر مراقبت کنیم؛ البته مشخص است که بهبودی حاصل شده ولی همچنان باید مراعات کرد.

نماینده مردم ساوه در مجلس درباره نحوه ابتلای خود به این بیماری گفت: ارتباط ساوه با قم زیاد است و در روزهای آخر تبلیغات هم ما ارتباط زیادی با مردم برقرار کردیم و وقتی به تهران آمدم وضعیتم زیاد خوب نبود.

منصوری خاطرنشان کرد: نزدیکی ساوه به قم باعث شده که ارتباطات کاری و کسب و کار بین ساوه و قم زیاد باشد، ضمن اینکه امکانات ساوه هم کم است و بیمارستان شهر جوابگوی جمعیتی که از ۴۰ سال گذشته اضافه شده نیست. البته ما مجوز بیمارستان سی هزار متر مربعی را گرفتیم که پیمانکار آن را شروع کرده و زمان بر است تا راه بیفتد. همچنین نیاز به تجهیزات داشتیم که در این زمینه نامه‌هایی زدیم و همکاری وزارت بهداشت هم خوب بوده و پزشکان، پرستاران و کادر درمانی هم زحمت زیادی می‌کشند.

وی در پایان گفت: البته مردم باید خودشان هم رعایت کنند، این امر بسیار موثر است، باید در خانه بنشینند و تا جایی که ممکن است بیرون نیایند. ممکن است از یک ماه تا ۴۰ روز سخت را سپری کنیم ولی بهتر از این است که افراد آلوده به بیماری شوند و یک فرد مسن یا کسی که بدنش ضعیف تر است را آلوده کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی